libgpg-error-1.7 - en to hu translation catalogue (245 entries)

en: Unspecified source
hu: Meghatározatlan forrás

en: GPG Agent
hu: GPG ügynök

en: Any source
hu: Bármilyen forrás

en: User defined source 1
hu: 1. felhasználó által megadott forrás

en: User defined source 2
hu: 2. felhasználó által megadott forrás

en: User defined source 3
hu: 3. felhasználó által megadott forrás

en: User defined source 4
hu: 4. felhasználó által megadott forrás

en: Unknown source
hu: Ismeretlen forrás

en: Success
hu: Sikeres

en: General error
hu: Általános hiba

en: Unknown packet
hu: Ismeretlen csomag

en: Unknown version in packet
hu: Ismeretlen verzió a csomagban

en: Invalid public key algorithm
hu: Érvénytelen nyilvános kulcs algoritmus

en: Invalid digest algorithm
hu: Érvénytelen kivonat algoritmus

en: Bad public key
hu: Rossz nyilvános kulcs

en: Bad secret key
hu: Rossz titkos kulcs

en: Bad signature
hu: Rossz aláírás

en: No public key
hu: Nincs nyilvános kulcs

en: Checksum error
hu: Ellenőrzőösszeg hiba

en: Bad passphrase
hu: Rossz jelmondat

en: Invalid cipher algorithm
hu: Érvénytelen titkosító algoritmus

en: Cannot open keyring
hu: Kulcstartó nyitva

en: Invalid packet
hu: Érvénytelen csomag

en: Invalid armor
hu: Érvénytelen páncél

en: No user ID
hu: Nincs felhasználóazonosító

en: No secret key
hu: Nincs titkos kulcs

en: Wrong secret key used
hu: Hibás titkos kulcs lett használva

en: Bad session key
hu: Rossz munkamenet kulcs

en: Unknown compression algorithm
hu: Ismeretlen tömörítő algoritmus

en: Number is not prime
hu: A szám nem prím

en: Invalid encoding method
hu: Érvénytelen kódolási módszer

en: Invalid encryption scheme
hu: Érvénytelen titkosítás séma

en: Invalid signature scheme
hu: Érvénytelen aláírás séma

en: Invalid attribute
hu: Érvénytelen attribútum

en: No value
hu: Nincs érték

en: Not found
hu: Nem található

en: Value not found
hu: Nem található érték

en: Syntax error
hu: Szintaktikai hiba

en: Bad MPI value
hu: Rossz MPI érték

en: Invalid passphrase
hu: Érvénytelen jelmondat

en: Invalid signature class
hu: Érvénytelen aláírás osztály

en: Resources exhausted
hu: Az erőforrások kimerültek

en: Invalid keyring
hu: Érvénytelen kulcstartó

en: Trust DB error
hu: Megbízhatósági adatbázis hiba

en: Bad certificate
hu: Rossz tanúsítvány

en: Invalid user ID
hu: Érvénytelen felhasználóazonosító

en: Unexpected error
hu: Váratlan hiba

en: Time conflict
hu: Időütközés

en: Keyserver error
hu: Kulcskiszolgáló hiba

en: Wrong public key algorithm
hu: Hibás nyilvános kulcs algoritmus

en: Tribute to D. A.
hu: Sarc a D. A. részére

en: Weak encryption key
hu: Gyenge titkosítási kulcs

en: Invalid key length
hu: Érvénytelen kulcshossz

en: Invalid argument
hu: Érvénytelen argumentum

en: Syntax error in URI
hu: Szintaktikai hiba az URI-ban

en: Invalid URI
hu: Érvénytelen URI

en: Network error
hu: Hálózati hiba

en: Unknown host
hu: Ismeretlen gép

en: Selftest failed
hu: Önellenőrzés sikertelen

en: Data not encrypted
hu: Az adatok nincsenek titkosítva

en: Data not processed
hu: Az adatok nincsenek feldolgozva

en: Unusable public key
hu: Használhatatlan nyilvános kulcs

en: Unusable secret key
hu: Használhatatlan titkos kulcs

en: Invalid value
hu: Érvénytelen érték

en: Bad certificate chain
hu: Rossz tanúsítványlánc

en: Missing certificate
hu: Hiányzó tanúsítvány

en: No data
hu: Nincsenek adatok

en: Bug
hu: Hiba

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Invalid operation code
hu: Érvénytelen műveletkód

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Internal error
hu: Belső hiba

en: Invalid object
hu: Érvénytelen objektum

en: Provided object is too short
hu: A megadott objektum túl kicsi

en: Provided object is too large
hu: A megadott objektum túl nagy

en: Missing item in object
hu: Hiányzó elem az objektumban

en: Not implemented
hu: Nincs megvalósítva

en: Conflicting use
hu: Ütköző használat

en: Invalid cipher mode
hu: Érvénytelen titkosító mód

en: Invalid flag
hu: Érvénytelen jelző

en: Invalid handle
hu: Érvénytelen leíró

en: Result truncated
hu: Az eredmény csonkított

en: Incomplete line
hu: Befejezetlen sor

en: Invalid response
hu: Érvénytelen válasz

en: No agent running
hu: Nincs futó ügynök

en: Invalid data
hu: Érvénytelen adatok

en: Unspecific Assuan server fault
hu: Nem specifikus Assuan kiszolgáló hiba

en: General Assuan error
hu: Általános Assuan hiba

en: Invalid session key
hu: Érvénytelen munkamenet kulcs

en: Invalid S-expression
hu: Érvénytelen S-kifejezés

en: Unsupported algorithm
hu: Nem támogatott algoritmus

en: No pinentry
hu: Nincs pinentry

en: pinentry error
hu: pinentry hiba

en: Bad PIN
hu: Rossz PIN-kód

en: Invalid name
hu: Érvénytelen név

en: Bad data
hu: Rossz adatok

en: Invalid parameter
hu: Érvénytelen paraméter

en: Wrong card
hu: Hibás kártya

en: No dirmngr
hu: Nincs dirmngr

en: dirmngr error
hu: dirmngr hiba

en: Certificate revoked
hu: Tanúsítvány visszavonva

en: No CRL known
hu: Nincs ismert CRL

en: CRL too old
hu: Túl régi CRL

en: Line too long
hu: Túl hosszú sor

en: Not trusted
hu: Nem megbízható

en: Operation cancelled
hu: A művelet megszakítva

en: Bad CA certificate
hu: Rossz CA tanúsítvány

en: Certificate expired
hu: A tanúsítvány lejárt

en: Certificate too young
hu: Túl fiatal tanúsítvány

en: Unsupported certificate
hu: Nem támogatott tanúsítvány

en: Unknown S-expression
hu: Ismeretlen S-kifejezés

en: Unsupported protection
hu: Nem támogatott védelem

en: Corrupted protection
hu: Sérült védelem

en: Ambiguous name
hu: Nem egyértelmű név

en: Card error
hu: Kártyahiba

en: Card reset required
hu: Kártya visszaállítás szükséges

en: Card removed
hu: Kártya eltávolítva

en: Invalid card
hu: Érvénytelen kártya

en: Card not present
hu: A kártya nincs jelen

en: No PKCS15 application
hu: Nincs PKCS15 alkalmazás

en: Not confirmed
hu: Nem megerősített

en: Configuration error
hu: Beállítási hiba

en: No policy match
hu: Nincs egyező házirend

en: Invalid index
hu: Érvénytelen index

en: Invalid ID
hu: Érvénytelen azonosító

en: No SmartCard daemon
hu: Nincs SmartCard démon

en: SmartCard daemon error
hu: SmartCard démon hiba

en: Unsupported protocol
hu: Nem támogatott protokoll

en: Bad PIN method
hu: Rossz PIN-kód módszer

en: Card not initialized
hu: A kártya nincs előkészítve

en: Unsupported operation
hu: Nem támogatott művelet

en: Wrong key usage
hu: Hibás kulcshasználat

en: Nothing found
hu: Semmi sem található

en: Wrong blob type
hu: Hibás blob típus

en: Missing value
hu: Hiányzó érték

en: Hardware problem
hu: Hardverprobléma

en: PIN blocked
hu: PIN-kód blokkolva

en: Conditions of use not satisfied
hu: A használati feltételek nem teljesülnek

en: PINs are not synced
hu: A PIN-kódok nincsenek szinkronizálva

en: Invalid CRL
hu: Érvénytelen CRL

en: BER error
hu: BER hiba

en: Invalid BER
hu: Érvénytelen BER

en: Element not found
hu: Az elem nem található

en: Identifier not found
hu: Az azonosító nem található

en: Invalid tag
hu: Érvénytelen címke

en: Invalid length
hu: Érvénytelen hossz

en: Invalid key info
hu: Érvénytelen kulcsinformációk

en: Unexpected tag
hu: Váratlan címke

en: Not DER encoded
hu: Nem DER kódolású

en: No CMS object
hu: Nincs CMS objektum

en: Invalid CMS object
hu: Érvénytelen CMS objektum

en: Unknown CMS object
hu: Ismeretlen CMS objektum

en: Unsupported CMS object
hu: Nem támogatott CMS objektum

en: Unsupported encoding
hu: Nem támogatott kódolás

en: Unsupported CMS version
hu: Nem támogatott CMS verzió

en: Unknown algorithm
hu: Ismeretlen algoritmus

en: Invalid crypto engine
hu: Érvénytelen titkosítási motor

en: Public key not trusted
hu: A nyilvános kulcs nem megbízható

en: Decryption failed
hu: Visszafejtés sikertelen

en: Key expired
hu: A kulcs lejárt

en: Signature expired
hu: Az aláírás lejárt

en: Encoding problem
hu: Kódolási probléma

en: Invalid state
hu: Érvénytelen állapot

en: Duplicated value
hu: Kettőzött érték

en: Missing action
hu: Hiányzó művelet

en: ASN.1 module not found
hu: Nem található ASN.1 modul

en: Invalid OID string
hu: Érvénytelen OID karakterlánc

en: Invalid time
hu: Érvénytelen időpont

en: Invalid CRL object
hu: Érvénytelen CRL objektum

en: Unsupported CRL version
hu: Nem támogatott CRL verzió

en: Invalid certificate object
hu: Érvénytelen tanúsítványobjektum

en: Unknown name
hu: Ismeretlen név

en: A locale function failed
hu: Egy területi beállítás függvény meghiúsult

en: Not locked
hu: Nincs zárolva

en: Protocol violation
hu: Protokollsértés

en: Invalid MAC
hu: Érvénytelen MAC

en: Invalid request
hu: Érvénytelen kérés

en: Unknown extension
hu: Ismeretlen kiterjesztés

en: Unknown critical extension
hu: Ismeretlen kritikus kiterjesztés

en: Locked
hu: Zárolva

en: Unknown option
hu: Ismeretlen kapcsoló

en: Unknown command
hu: Ismeretlen parancs

en: Not operational
hu: Nem működik

en: No passphrase given
hu: Nincs jelmondat megadva

en: No PIN given
hu: Nincs PIN-kód megadva

en: Operation not yet finished
hu: A művelet még nem fejeződött be

en: Buffer too short
hu: Túl rövid puffer

en: Invalid length specifier in S-expression
hu: Érvénytelen hosszmegadó az S-kifejezésben

en: String too long in S-expression
hu: Túl hosszú karakterlánc az S-kifejezésben

en: Unmatched parentheses in S-expression
hu: Lezáratlan zárójelek az S-kifejezésben

en: S-expression not canonical
hu: Az S-kifejezés nem hitelesnek elismert

en: Bad character in S-expression
hu: Rossz karakter az S-kifejezésben

en: Bad quotation in S-expression
hu: Rossz idézés az S-kifejezésben

en: Zero prefix in S-expression
hu: Nulla előtag az S-kifejezésben

en: Nested display hints in S-expression
hu: Beágyazott megjelenítési tippek az S-kifejezésben

en: Unmatched display hints
hu: Nem egyező megjelenítési tippek

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
hu: Váratlan fenntartott központozás az S-kifejezésben

en: Bad hexadecimal character in S-expression
hu: Rossz hexadecimális karakter az S-kifejezésben

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
hu: Páratlan hexadecimális számok az S-kifejezésben

en: General IPC error
hu: Általános IPC hiba

en: IPC accept call failed
hu: Az IPC elfogadási hívás meghiúsult

en: IPC connect call failed
hu: Az IPC kapcsolódási hívás meghiúsult

en: Invalid IPC response
hu: Érvénytelen IPC válasz

en: Invalid value passed to IPC
hu: Érvénytelen érték került átadásra az IPC-nek

en: Incomplete line passed to IPC
hu: Befejezetlen sor került átadásra az IPC-nek

en: Line passed to IPC too long
hu: Az IPC-nek átadott sor túl hosszú

en: Nested IPC commands
hu: Beágyazott IPC parancsok

en: No data callback in IPC
hu: Nincs adatvisszahívás az IPC-ben

en: No inquire callback in IPC
hu: Nincs érdeklődés visszahívás az IPC-ben

en: Not an IPC server
hu: Nem IPC kiszolgáló

en: Not an IPC client
hu: Nem IPC kliens

en: Problem starting IPC server
hu: Probléma adódott az IPC kiszolgáló indításakor

en: IPC read error
hu: IPC olvasási hiba

en: IPC write error
hu: IPC írási hiba

en: Too much data for IPC layer
hu: Túl sok adat az IPC réteghez

en: Unexpected IPC command
hu: Váratlan IPC parancs

en: Unknown IPC command
hu: Ismeretlen IPC parancs

en: IPC syntax error
hu: IPC szintaktikai hiba

en: IPC call has been cancelled
hu: Az IPC hívás megszakításra került

en: No input source for IPC
hu: Nincs bemeneti forrás az IPC-hez

en: No output source for IPC
hu: Nincs kimeneti forrás az IPC-hez

en: IPC parameter error
hu: IPC paraméterhiba

en: Unknown IPC inquire
hu: Ismeretlen IPC érdeklődés

en: User defined error code 1
hu: 1. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 2
hu: 2. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 3
hu: 3. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 4
hu: 4. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 5
hu: 5. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 6
hu: 6. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 7
hu: 7. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 8
hu: 8. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 9
hu: 9. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 10
hu: 10. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 11
hu: 11. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 12
hu: 12. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 13
hu: 13. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 14
hu: 14. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 15
hu: 15. felhasználó által megadott hibakód

en: User defined error code 16
hu: 16. felhasználó által megadott hibakód

en: System error w/o errno
hu: Rendszerhiba w/o hibaszám

en: Unknown system error
hu: Ismeretlen rendszerhiba

en: End of file
hu: Fájl vége

en: Unknown error code
hu: Ismeretlen hibakód

en: Usage: %s GPG-ERROR [...]
hu: Használat: %s GPG-ERROR […]

en: %s: warning: could not recognize %s
hu: %s: figyelmeztetés: nem sikerült felismerni: %s
