PowerTOP - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Cannot create temp file
ca: No es pot crear el fitxer temporal

en: Calibrating: CPU usage on %i threads
ca: Calibrant: ús de CPU en %i discussions

en: Calibrating: CPU wakeup power consumption
ca: Calibrant: consum d'energia de l'encesa de CPU

en: Calibrating USB devices
ca: Calibrant dispositius USB

en: .... device %s
ca: .... dispositiu %s

en: Calibrating radio devices
ca: Calibrant dispositius de ràdio

en: Calibrating backlight
ca: Calibrant llum de fons

en: Calibrating idle
ca: Calibrant repòs

en: Calibrating: disk usage
ca: Calibrant: ús de disc

en: Starting PowerTOP power estimate calibration
ca: Iniciant calibrat d'estimació d'energia PowerTOP

en: Finishing PowerTOP power estimate calibration
ca: Finalitzant calibració d'estimació d'energia de PowerTOP

en: Parameters after calibration:
ca: Paràmetres després del calibrat:

en: cpu package %i
ca: Paquet CPU %i

en: cpu package
ca: paquet cpu

en: cpu_idle event returned no state?
ca: l'event cpu_idle no ha retornat cap estat?

en: C0 polling
ca: C0 sondejant

en: C0 active
ca: C0 actiu

en: SATA link: %s
ca: Connexió SATA: %s

en: SATA disk: %s
ca: Disc SATA: %s

en: Audio codec %s: %s (%s)
ca: Còdec d'àudio %s: %s (%s)

en: Audio codec %s: %s
ca: Còdec d'àudio %s: %s

en: The battery reports a discharge rate of %sW
ca: La bateria reporta un nivell de descàrrega de %sW

en: System baseline power is estimated at %sW
ca: La línia base d'energia del sistema està estimada en %sW

en: Power est.    Usage     Device name
ca: Energia est.    Ús     Nom del dispositiu

en:               Usage     Device name
ca:               Ús     Nom del dispositiu

en: Network interface: %s (%s)
ca: Interfície de xarxa: %s(%s)

en: Radio device: %s
ca: Dispositiu de ràdio: %s

en: PCI Device: %s
ca: Dispositiu PCI: %s

en: USB device: %s
ca: Dispositiu USB: %s

en: USB device: %s (%s)
ca: Dispositiu USB: %s (%s)

en: Overview
ca: Informació general

en: Idle stats
ca: Estadístiques de repòs

en: Frequency stats
ca: Estadístiques de freqüència

en: Device stats
ca: Estadístiques del dispositiu

en: Exit
ca: Surt

en: PS/2 Touchpad / Keyboard / Mouse
ca: PS/2 Touchpad / Teclat / Ratolí

en: SATA controller
ca: Controlador SATA

en: Intel built in USB hub
ca: Intel connectat a port USB

en: exiting...
ca: sortint...

en: Loaded %i prior measurements
ca: Últimes mesuracions de %i carregades

en: PowerTOP %s needs the kernel to support the 'perf' subsystem
ca: PowerTOP %s necessita que el kernel suporti el subsistema 'perf'

en: as well as support for trace points in the kernel:
ca: així com suport per a punts de seguiment en el kernel:

en: Estimated power: %5.1f    Measured power: %5.1f    Sum: %5.1f
ca: Potència estimada: %5.1f    Potència mesurada: %5.1f    Suma: %5.1f

en: Good
ca: Bo

en: Bad
ca: Malament

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Bluetooth device interface status
ca: Estat de la interfície del dispositiu Bluetooth

en: Wake-on-lan status for device %s
ca: Estat Wake-on-lan per a dispositiu %s

en: Runtime PM for %s device %s
ca: Temps d'execució PM per %s dispositiu %s

en: %s device %s has no runtime power management
ca: %s dispositiu %s no té administració d'energia en el funcionament

en: PCI Device %s has no runtime power management
ca: El dispositiu PCI %s no té administració d'energia en temps d'execució

en: Runtime PM for PCI Device %s
ca: Temps d'execució PM per dispositiu PCI %s

en: Enable Audio codec power management
ca: Habilita administració d'energia del còdec d'àudio

en: NMI watchdog should be turned off
ca: S'hauria d'apagar la vigilància NMI

en: Power Aware CPU scheduler
ca: Planificador de CPU conscient d'energia

en: VM writeback timeout
ca: Temps límint de reescriptura VM

en: Tunables
ca: Optimitzables

en:  <ESC> Exit | <Enter> Toggle tunable | <r> Window refresh
ca: <ESC> Sortir | <ENTRAR> canvia optimitzable | <r> Actualitza finestra

en: Autosuspend for unknown USB device %s (%s:%s)
ca: Autosuspès per a dispositiu USB desconegut %s (%s:%s)

en: Autosuspend for USB device %s [%s]
ca: Autosuspès per a dipositiu USB %s [%s]

en: Wireless Power Saving for interface %s
ca: Estalvi d'energia sense cable per a interfície %s
