PowerTOP - en to nl_NL translation catalogue (15 entries)

en: Parameters after calibration:
nl_NL: Parameters na calibratie:

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Idle stats
nl_NL: Rust stats

en: Frequency stats
nl_NL: Frekwentie stats

en: Device stats
nl_NL: Apparaat stats

en: Set refresh time out
nl_NL: Stel verversingstijd in

en: Preparing to take measurements
nl_NL: Voorbereiding om metingen te nemen

en: exiting...
nl_NL: afsluiten...

en: Failed to mount debugfs!
nl_NL: Kan debugfs niet aankoppelen!

en: Loaded %i prior measurements
nl_NL: %i eerdere metingen ingeladen

en: Good
nl_NL: Goed

en: Bad
nl_NL: Slecht

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Enable Audio codec power management
nl_NL: Audio codec energiebeheer inschakelen

en: NMI watchdog should be turned off
nl_NL: NMI watchdog is beter uitgeschakeld
