shared-mime-info - en to az translation catalogue (134 entries)

en: Macintosh BinHex-encoded file
az: Macintosh BinHex-kodlanmış fayl

en: MathML document
az: MathML sənədi

en: ODA document
az: ODA sənədi

en: PGP keys
az: PGP açarları

en: Corel Draw drawing
az: Corel Draw çəkimi

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
az: Lotus 1-2-3 hesab cədvəli

en: StarCalc spreadsheet
az: StarCalc hesab cədvəli

en: StarChart chart
az: StarChart cədvəli

en: StarDraw drawing
az: StarDraw çəkimi

en: StarImpress presentation
az: StarImpress təqdimatı

en: StarWriter document
az: StarWriter sənədi

en: OpenOffice Impress presentation
az: OpenOffice Impress sənədi

en: OpenOffice Writer document
az: OpenOffice Writer sənədi

en: OpenOffice Writer global document
az: OpenOffice Writer qlobal sənədi

en: OpenOffice Writer template
az: OpenOffice Writer şablonu

en: WordPerfect document
az: WordPerfect sənədi

en: Lotus AmiPro document
az: Lotus AmiPro sənədi

en: Applix Words document
az: Applix Words sənədi

en: ARJ archive
az: ARJ arxivi

en: AWK script
az: AWK skripti

en: BCPIO document
az: BCPIO sənədi

en: BitTorrent seed file
az: BitTorrent seed faylı

en: Java byte code
az: Java bayt kodu

en: CPIO archive
az: CPIO arxivi

en: CPIO archive (gzip-compressed)
az: CPIO arxivi (gzip ilə sıxışdırılmış)

en: C shell script
az: C qabıq skripti

en: Debian package
az: Debian paketi

en: Dia diagram
az: Dia diaqramı

en: Enlightenment theme
az: Enlightenment örtüyü

en: Adobe font metrics
az: Adobe yazı növü metrikləri

en: BDF font
az: BDF yazı növü

en: DOS font
az: DOS yazı növü

en: Adobe FrameMaker font
az: Adobe FrameMaker yazı növü

en: LIBGRX font
az: LIBGRX yazı növü

en: Linux PSF console font
az: Linux PSF konsol yazı növü

en: PCF font
az: PCF yazı növü

en: OpenType font
az: OpenType yazı növü

en: Speedo font
az: Speedo yazı növü

en: SunOS News font
az: SunOS News yazı növü

en: TeX font
az: TeX yazı növü

en: TeX font metrics
az: TeX yazı növü metrikləri

en: V font
az: V yazı növü

en: Glade project
az: Glade layihəsi

en: HDF document
az: HDF sənədi

en: LHA archive
az: LHA arxivi

en: Nautilus link
az: Nautilus körpüsü

en: Ogg Vorbis audio
az: Ogg Vorbis audio faylı

en: Palm OS database
az: Palm OS mə'lumat bazası

en: PHP script
az: PHP skripti

en: profiler results
az: profiler nəticələri

en: Python bytecode
az: Python bayt kodu

en: Quicken document
az: Quicken sənədi

en: shell archive
az: qabıq arxivi

en: shared library
az: bölüşülmüş kitabxana

en: shell script
az: qabıq skripti

en: Stampede package
az: Stampede paketi

en: SV4 CPIO archive
az: SV4 CPIO arxivi

en: Tar archive
az: Tar arxivi

en: theme
az: örtük

en: ToutDoux document
az: ToutDoux sənədi

en: Troff document
az: Troff sənədi

en: manual page (compressed)
az: man səhifəsi (sıxışdırılmış)

en: WAIS source code
az: WAIS mənbə faylı

en: Zoo archive
az: Zoo arxivi

en: Zip archive
az: Zip arxivi

en: ULAW (Sun) audio
az: ULAW (Sun) audio faylı

en: PCM audio
az: PCM audio faylı

en: AIFC audio
az: AIFC audio faylı

en: AIFF/Amiga/Mac audio
az: AIFF/Amiga/Mac audio faylı

en: Impulse Tracker audio
az: Impulse Tracker audio faylı

en: MIDI audio
az: MIDI audio faylı

en: MP3 audio
az: MP3 audio faylı

en: RIFF audio
az: RIFF audio faylı

en: Scream Tracker 3 audio
az: Scream Tracker 3 audio faylı

en: Scream Tracker audio
az: Scream Tracker audio faylı

en: VOC audio
az: VOC audio faylı

en: WAV audio
az: WAV audio faylı

en: Scream Tracker instrument
az: Scream Tracker instrumenti

en: FastTracker II audio
az: FastTracker II audio faylı

en: Windows BMP image
az: Windows BMP rəsmi

en: Computer Graphics Metafile
az: Kompüter Qrafikası Meta Faylı

en: G3 fax image
az: G3 faks rəsmi

en: GIF image
az: GIF rəsmi

en: IEF image
az: IEF rəsmi

en: JPEG image
az: JPEG rəsmi

en: PNG image
az: PNG rəsmi

en: AutoCAD image
az: AutoCAD rəsmi

en: 3D Studio image
az: 3D Studio rəsmi

en: CMU raster image
az: CMU raster rəsmi

en: ILBM image
az: ILBM rəsmi

en: JNG image
az: JNG rəsmi

en: LightWave object
az: LightWave cismi

en: LightWave scene
az: LightWave səhnəsi

en: PNM image
az: PNM rəsmi

en: RGB image
az: RGB rəsmi

en: X window image
az: X window rəsmi

en: symbolic link
az: simvolik körpü

en: mail delivery report
az: poçt yollama raportu

en: mail disposition report
az: poçt qayıtma raportu

en: reference to remote file
az: uzaq fayla göstəriş

en: Usenet news message
az: Usenet xəbərlər ismarışı

en: partial email message
az: qismi poçt ismarışı

en: GNU mail message
az: GNU poçt ismarışı

en: VRML document
az: VRML sənədi

en: message in several formats
az: verici formatlarında ismarış

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
az: Macintosh AppleDouble-kodlanmış fayl

en: message digest
az: ismarış daycesti

en: encrypted message
az: şifrələnmiş ismarış

en: compound document
az: birləşik sənəd

en: mail system report
az: poçt sistemi raportu

en: signed message
az: imzalanmış ismarış

en: enriched text document
az: zəngin mətn sənədi

en: help page
az: yardım səhifəsi

en: email headers
az: epoçt başlıqları

en: rich text document
az: zəngin mətn sənədi

en: WML document
az: WML sənədi

en: DCL script
az: DCL skripti

en: DSSSL document
az: DSSSL sənədi

en: Emacs Lisp source code
az: Emacs Lisp mənbə kodu

en: Fortran source code
az: Fortran mənbə kodu

en: Haskell source code
az: Haskell mənbə kodu

en: IDL document
az: IDL sənədi

en: Makefile
az: İnşa faylı

en: README document
az: README sənədi

en: Scheme source code
az: Sxem mənbə kodu

en: Setext document
az: Setext sənədi

en: SQL code
az: SQL kodu

en: TeXInfo document
az: TeXInfo sənədi

en: ISI video
az: ISI video faylı

en: Vivo video
az: Vivo video faylı

en: Wavelet video
az: Wavelet video faylı

en: ANIM animation
az: ANIM animasiyası

en: AVI video
az: AVI video faylı

en: SGI video
az: SGI video faylı
