shared-mime-info - en to he translation catalogue (715 entries)

en: Atari 2600
he: אטארי 2600

en: Atari 7800
he: אטארי 7800

en: ATK inset
he: תוספת ATK

en: electronic book document
he: מסמך מסוג ספר אלקטרוני

en: Adobe Illustrator document
he: מסמך Adobe Ill

en: Macintosh BinHex-encoded file
he: קובץ בקידוד Macintosh BinHex

en: Mathematica Notebook
he: מחברת מתמטיקה

en: MathML document
he: מסמך MathML

en: mailbox file
he: קובץ תיבת-דואר

en: Metalink file
he: קובץ Metalink

en: unknown
he: לא ידוע

en: Partially downloaded file
he: קובץ שהתקבל חלקית

en: ODA document
he: מסמך ODA

en: WWF document
he: מסמך WWF

en: PDF document
he: מסמך PDF

en: XSPF playlist
he: רשימת נגינה XSPF

en: Microsoft Windows theme pack
he: חבילת ערכות נושא של Microsoft Windows

en: AmazonMP3 download file
he: קובץ הורדת AmazonMP3

en: GSM 06.10 audio
he: שמע GSM 06.10

en: iRiver Playlist
he: רשימת נגינה של iRiver

en: PGP/MIME-encrypted message header
he: כותר של קובץ מוצפן מסוג PGP/MIME

en: PGP keys
he: מפתחות PGP

en: detached OpenPGP signature
he: חתימת OpenPGP מנותקת

en: PKCS#7 Message or Certificate
he: הודעה או אישור מסוג PKCS#7

en: detached S/MIME signature
he: חתימת S/MIME מנותקת

en: PKCS#8 private key
he: מפתח פרטי של PKCS#8

en: PKCS#10 certification request
he: בקשה מוסמכת PLCS#10

en: X.509 certificate
he: אישור X.509

en: Certificate revocation list
he: רשימת אישורים מבוטלים

en: PkiPath certification path
he: נתיב מאושר של PkiPath

en: PS document
he: מסמך PS

en: Plucker document
he: מסמך של Plucker

en: RAML document
he: מסמך RAML

en: RELAX NG XML schema
he: סכנת RELAX NG XML

en: RTF document
he: מסמך RTF

en: Sieve mail filter script
he: תסריט סינון דואר של Sieve

en: SMIL document
he: מסמך SMIL

en: WPL playlist
he: רשימת נגינה WPL

en: SQLite2 database
he: מסד נתונים מסוג SQLite2

en: SQLite3 database
he: מסד נתונים מסוג SQLite3

en: GEDCOM family history
he: היסטוריה משפחתית של GEDCOM

en: Flash video
he: וידאו של פלאש

en: JavaFX video
he: וידאו JavaFX

note: translators: a record is in this context a description of a board game that has been played, and that can be played back again: http://www.red-bean.com/sgf/
en: SGF record
he: הקלטת SGF

en: XLIFF translation file
he: קובץ תרגום CLIFF

en: YAML document
he: מסמך YAML

en: Corel Draw drawing
he: ציור של Corel Draw

en: HPGL file
he: קובץ HGPL

en: PCL file
he: קובץ PCL

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
he: גיליון נתונים של Lotus 1-2-3

en: JET database
he: מסד נתונים מסוג JET

en: Microsoft Cabinet archive
he: ארכיון CAB (מיקרוסופט)

en: Excel spreadsheet
he: גליון נתונים של Excel

en: Excel add-in
he: תוסף של Excel

en: Excel 2007 binary spreadsheet
he: גיליון נתונים בינרי של Excel 2007

en: Excel spreadsheet template
he: תבנית גיליון נתונים של Excel

en: PowerPoint presentation
he: מצגת PowerPoint

en: PowerPoint add-in
he: תוסף של PowerPoint

en: PowerPoint slide
he: שקופית של PowerPoint

en: PowerPoint presentation template
he: תבנית מצגת PowerPoint

en: Office Open XML Visio Drawing
he: ציור Visio ב־Open XML מבית Office

en: Office Open XML Visio Template
he: תבנית Visio ב־Open XML מבית Office

en: Office Open XML Visio Stencil
he: דגם ל־Visio ב־Open XML מבית Office

en: Word document
he: מסמך Word

en: Word document template
he: תבנית מסמך Word

en: XPS document
he: מסמך XPS

en: Microsoft Works document
he: מסמך Microsoft Works

en: Microsoft Visio document
he: מסמך

en: Word template
he: תבנית Word

en: GML document
he: מסמך GML

en: GNUnet search file
he: קובץ חיפוש של GNUnet

en: TNEF message
he: הודעת TNEF

en: StarCalc spreadsheet
he: גליון נתונים של StarCalc

en: StarChart chart
he: טבלה של StarChart

en: StarDraw drawing
he: ציור של StarDrawing

en: StarImpress presentation
he: מצגת של StarImpress

en: StarMail email
he: דוא״ל של StarMail

en: StarMath formula
he: נוסחה של StarMath

en: StarWriter document
he: מסמך של StarWriter

en: OpenOffice Calc spreadsheet
he: גליון נתונים של OpenOffice Calc

en: OpenOffice Calc template
he: תבנית של OpenOffice Calc

en: OpenOffice Draw drawing
he: ציור של OpenOffice Draw

en: OpenOffice Draw template
he: תבנית של OpenOffice Draw

en: OpenOffice Impress presentation
he: מצגת של OpenOffice Impress

en: OpenOffice Impress template
he: תבנית של OpenOffice Impress

en: OpenOffice Math formula
he: נוסחה של OpenOffice Math

en: OpenOffice Writer document
he: מסמך של OpenOffice Writer

en: OpenOffice Writer global document
he: מסמך גלובלי של OpenOffice Writer

en: OpenOffice Writer template
he: תסנית של OpenOffice Writer

en: ODT document
he: מסמך ODT

en: ODT document (Flat XML)
he: מסמך ODT‏ (Flat XML)

en: ODT template
he: תבנית ODT

en: OTH template
he: תבנית OTH

en: ODM document
he: מסמך ODM

en: ODG drawing
he: ציור ODG

en: ODG drawing (Flat XML)
he: ציור ODG (Flat XML(

en: ODG template
he: תבנית ODG

en: ODP presentation
he: מצגת ODP

en: ODP presentation (Flat XML)
he: מצגת ODP‏ (Flat XML)

en: ODP template
he: תבנית ODP

en: ODS spreadsheet
he: גליון נתונים ODS

en: ODS spreadsheet (Flat XML)
he: גליון נתונים ODS‏ (XML פשוט)

en: ODS template
he: תבנית ODS

en: ODC chart
he: תו ODC

en: ODC template
he: תבנית ODC

en: ODF formula
he: נוסחת ODF

en: ODF template
he: תבנית ODF

en: ODB database
he: מסד נתונים ODB

en: ODI image
he: תמונת ODI

en: OpenOffice.org extension
he: הרחבה של OpenOffice.org

en: Android package
he: חבילת אנדרויד

en: SIS package
he: חבילת SIS

en: SISX package
he: חבילת SISX

en: Network Packet Capture
he: לכידה של מנות נתונים ברשת

en: WordPerfect document
he: מסמך WordPerfect

en: SPSS Portable Data File
he: קובץ מידע נייד SPSS

en: SPSS Data File
he: קובץ מידע SPSS

en: XBEL bookmarks
he: סימניית XBEL

en: 7-zip archive
he: ארכיון 7-zip

en: AbiWord document
he: מסמך AbiWord

en: CD image cuesheet
he: גליון נתונים לתמונת דיסק

en: Lotus AmiPro document
he: מסמך של Lotus AmiPro

en: AportisDoc document
he: מסמך AportisDoc

en: Applix Spreadsheets spreadsheet
he: גליון נתונים של Applix Spreadsheets

en: Applix Words document
he: מסמך של Applix Words

en: ARC archive
he: ארכיון ARC

en: AR archive
he: ארכיון AR

en: ARJ archive
he: ארכיון ARJ

en: ASP page
he: עמוד ASP

en: AWK script
he: תסריט AWK

en: BCPIO document
he: מסמך של BCPO

en: BitTorrent seed file
he: קובץ זריעה של BitTorrent

en: Blender scene
he: סצנת Blender

en: TeX DVI document (bzip-compressed)
he: מסמך מסוג TeX DVI (מכווץ ע״י bzip)

en: Bzip archive
he: ארכיון Bzip

en: Tar archive (bzip-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י bzip)

en: PDF document (bzip-compressed)
he: מסמך PDF (מכווץ ע״י bzip)

en: PostScript document (bzip-compressed)
he: מסמך PostDcript (מכווץ ע״י bzip)

en: comic book archive
he: ארכיון ספר קומי

en: Lrzip archive
he: ארכיון Lrzip

en: Tar archive (lrzip-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י lrzip)

en: Apple disk image
he: תמונת כונן Apple

en: Raw disk image
he: דמות גולמית של כונן

en: Raw disk image (XZ-compressed)
he: דמות גולמית של כונן (בדחיסת XZ)

en: raw CD image
he: תמונת דיסק גולמית

en: AppImage application bundle
he: חבילת יישומי AppImage

en: CD Table Of Contents
he: תוכן עניינים של דיסק

en: PGN chess game notation
he: סימון משחק שח PGN

en: CHM document
he: מסמך CHM

en: Java byte code
he: קוד Java byte

en: UNIX-compressed file
he: קובץ בכיווץ UNIX

en: Tar archive (gzip-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י gzip)

en: program crash data
he: מידע מקריסת תכנית

en: CPIO archive
he: ארכיון CPIO

en: CPIO archive (gzip-compressed)
he: ארכיון CPIO (מכווץ ע״י gzip)

en: C shell script
he: תסריט מעטפת C

en: Xbase document
he: מסמך Xbase

en: ECMAScript program
he: תכנית EMCAScript

note: Translate this to Mega-CD if the console was known as such in your locale Should be Mega-CD in all but en_US, Mexico, Canada and Brazil: https://en.wikipedia.org/wiki/Sega_CD
en: Sega CD disc image
he: דמות כונן Sega CD

en: Sega Saturn disc image
he: דמות כונן Sega Saturn

en: Nintendo DS ROM
he: ROM של Nintendo

en: PC Engine ROM
he: ROM של PC Engine

en: Wii disc image
he: דמות כונן Wii

en: WiiWare bundle
he: מאגד WiiWare

en: GameCube disc image
he: דמות כונן GameCube

en: Debian package
he: חבילת דביאן

en: Qt Designer file
he: קובץ של Qt Designer

en: Qt Markup Language file
he: קובץ שפת סימון של Qt

en: desktop configuration file
he: קובץ הגדרות שולחן עבודה

en: FictionBook document
he: מסמך FictionBook

en: Compressed FictionBook document
he: מסמך FictionBook מכווץ

en: Dia diagram
he: גרף של Dia

en: Dia shape
he: צורה של Dia

en: TeX DVI document
he: מסמך מסוג TeX DVI

en: Enlightenment theme
he: ערכת נושא של Enlightenment

en: Egon Animator animation
he: אנימצייה של Egon Animator

en: executable
he: קובץ הרצה

en: FLTK Fluid file
he: קובץ FLTK Fluid

en: WOFF font
he: גופן WOFF

en: Adobe font metrics
he: מדדי גופן של Adobe

en: BDF font
he: גופן BDF

en: DOS font
he: גופן DOS

en: Adobe FrameMaker font
he: גופן של Adobe FrameMaker

en: LIBGRX font
he: גופן LIBGRX

en: Linux PSF console font
he: גופן לקונסול מסוג Linux PSF

en: Linux PSF console font (gzip-compressed)
he: גופן למסוף מסוג Linux PSF (מכווץ ע״י gzip)

en: PCF font
he: גופן PCF

en: OpenType font
he: גופן של OpenType

en: Speedo font
he: גופן של Speedo

en: SunOS News font
he: גופן של SunOS News

en: TeX font
he: גופן TeX

en: TeX font metrics
he: ממדי גופן של TeX

en: TrueType font
he: גופן מסוג TrueType

en: TrueType XML font
he: גופן XML מסוג TrueType

en: V font
he: גופן של V

en: Adobe FrameMaker document
he: מסמך Adobe FrameMaker

en: Game Boy ROM
he: ROM של Game Boy

en: Game Boy Color ROM
he: ROM של Game Boy Color

en: Game Boy Advance ROM
he: ROM של Game Boy Advance

en: GDBM database
he: מסד נתונים GDBM

note: Translate this to Mega Drive if the console was known as such in your locale Should be Mega Drive in all but en_US, Mexico and Canada: https://en.wikipedia.org/wiki/Sega_Genesis#History
en: Genesis ROM
he: ROM מסוג Genesis

note: Translate this to Super 32X, Mega Drive 32X or Mega 32X if the system was known as such in your locale Should be Super 32X in Japan, Mega Drive 32X in PAL region and Mega 32X in Brazil: https://en.wikipedia.org/wiki/32X
en: Genesis 32X ROM
he: ROM מסוג Genesis 32X

en: translated messages (machine-readable)
he: הודעות מתורגמות (מובן ע״י מכונה)

en: GTK+ Builder
he: בנייה של GTK+‎

en: Glade project
he: מיזם Glade

en: GnuCash financial data
he: מידע כלכלי של GnuCash

en: Gnumeric spreadsheet
he: גליון עבודה Gnumeric

en: Gnuplot document
he: מסמך Gnuplot

en: Graphite scientific graph
he: תרשים מדעי של Graphite

en: GTKtalog catalog
he: קטלוג GTKtalog

en: TeX DVI document (gzip-compressed)
he: מסמך מסוג TeX DVI (מכווץ ע״י gzip)

en: Gzip archive
he: ארכיון Gzip

en: PDF document (gzip-compressed)
he: מסמך PDF (מכווץ ע״י gzip)

en: PostScript document (gzip-compressed)
he: מסמך PostScript (מכוות ע״י gzip)

en: HDF document
he: מסמך HDF

en: IFF file
he: קובץ IFF

en: iPod firmware
he: קושחת ipod

en: Java archive
he: ארכיון Java

en: Java class
he: מחלקת Java

en: JNLP file
he: קובץ JNLP

en: Java keystore
he: אחסון מפתחות של Java

en: Java JCE keystore
he: אחסון מפתחות של Java JCE

en: Pack200 Java archive
he: ארכיון מסוג Pack200 Java

en: JavaScript program
he: תכנית JavaScript

en: JSON document
he: מסמך JSON

en: JRD document
he: מסמך JRD

en: JSON patch
he: טלאי JSON

en: JSON-LD document
he: מסמך JSON-LD

en: Jupyter Notebook
he: מחברת Jupyter

en: CoffeeScript document
he: מסמך CoffeeScript

en: JBuilder project
he: מיזם JBuilder

en: Karbon14 drawing
he: ציור Karbon14

en: KChart chart
he: תרשים KChart

en: Kexi settings for database server connection
he: הגדרות של Kexi עבור חיבור שרת למסד נתונים

en: shortcut to Kexi project on database server
he: קיצור דרך לפרוירט Kexi בשרת נתונים

en: Kexi database file-based project
he: מיזם מסד נתונים מבוסס-קובץ של Kexi

en: KFormula formula
he: נוסחת KFormula

en: KIllustrator drawing
he: ציור KIllustrator

en: Kivio flowchart
he: תרשים זרימה של Kivio

en: Kontour drawing
he: ציור Kontour

en: KPovModeler scene
he: סצנת KPovModeler

en: KPresenter presentation
he: מצגת KPresenter

en: Krita document
he: מסמך Krita

en: KSpread spreadsheet
he: גליון נתונים של Kspread

en: KSpread spreadsheet (encrypted)
he: גליון נתונים של KSpread (מוצפן)

en: KSysV init package
he: חבילת KSysV init

en: Kugar document
he: מסמך Kugar

en: KWord document
he: מסמך KWord

en: KWord document (encrypted)
he: מסמך KWord (מוצפן)

en: LHA archive
he: ארכיון LHA

en: LHZ archive
he: ארכיון LHZ

en: message catalog
he: קטלוג הודעות

en: LyX document
he: מסמך Lyx

en: LZ4 archive
he: ארכיון LZ4

en: Tar archive (LZ4-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י LZ4)

en: Lzip archive
he: ארכיון Lzip

en: Tar archive (lzip-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י lzip)

en: LZMA archive
he: ארכיון LZMA

en: Tar archive (LZMA-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י LZMA)

en: LZO archive
he: ארכיון LZO

en: Qpress archive
he: ארכיון Qpress

en: XAR archive
he: ארכיון XAR

en: Zlib archive
he: ארכיון Zlib

en: MagicPoint presentation
he: מצגת MagicPoint

en: Macintosh MacBinary file
he: קובץ בינרי של מקינטוש

en: Matroska stream
he: זרימת Matroska

en: Matroska video
he: וידאו Matroska

en: Matroska 3D video
he: סרטון תלת ממדי מסוג Matroska

en: Matroska audio
he: שמע Matroska

en: WebM video
he: וידאו WebM

en: WebM audio
he: שמע WebM

en: MHTML web archive
he: ארכיון רשת MHTML

en: MXF video
he: וידאו MXF

en: OCL file
he: קובץ OCL

en: COBOL source file
he: קובץ מקור של COBOL

en: Mobipocket e-book
he: ספר אלקטרוני של Mobipocket

en: Adobe FrameMaker MIF document
he: מסמך MIF של Adobe FrameMaker

en: Mozilla bookmarks
he: סימניה של Mozilla

en: DOS/Windows executable
he: קובץ בר־הרצה של DOS/חלונות

en: Internet shortcut
he: קיצור דרך של האינטרנט

en: WRI document
he: מסמך WRI

en: M4 macro
he: מאקרו M4

en: Nintendo64 ROM
he: ROM של Nintendo64

en: Nautilus link
he: קישור של Nautilus

note: Translate this to Famicom if the console was known as such in your locale
en: NES ROM
he: ROM של NES

en: Unidata NetCDF document
he: מסמך של Unidata NetCDF

en: NewzBin usenet index
he: אינדקס שרתי חדשות NewzBin

en: object code
he: קוד אובייקט

en: Annodex exchange format
he: תבנית החלפת Annodex

en: Annodex Video
he: וידאו Annodex

en: Annodex Audio
he: שמע Annodex

en: Ogg multimedia file
he: קובץ מולטימדיה Ogg

en: Ogg Audio
he: שמע Ogg

en: Ogg Video
he: וידאו Ogg

en: Ogg Vorbis audio
he: שמע Ogg Vorbis

en: Ogg FLAC audio
he: שמע Ogg FLAC

en: Opus audio
he: שמע Opus

en: Ogg Speex audio
he: שמע Ogg Speex

en: Speex audio
he: שמע של Speex

en: Ogg Theora video
he: שמע Ogg Theora

en: OGM video
he: וידאו OGM

en: OLE2 compound document storage
he: אחסון מסמך משותף OLE2

en: Microsoft Publisher document
he: מסמך Microsoft Publisher

en: Windows Installer package
he: חבילה של Windows Installer

en: GNU Oleo spreadsheet
he: גליון נתונים של GNU Oleo

en: PAK archive
he: ארכיון PAK

en: Palm OS database
he: מסד נתונים של Palm OS

en: Parchive archive
he: ארכיון של Parchive

en: PEF executable
he: קובץ הרצה PEF

en: Perl script
he: תסריט מעטפת של Perl

en: PHP script
he: תסריט מעטפת של PHP

en: PKCS#7 certificate bundle
he: בקשה מוסמכת PKCS#7

en: PKCS#12 certificate bundle
he: בקשה מוסמכת PKCS#12

en: PlanPerfect spreadsheet
he: גליון נתונים של PlanPerfect

en: Pocket Word document
he: מסמך של Pocket Word

en: profiler results
he: תוצאות מאבחן

en: Pathetic Writer document
he: מסמך של Pathetic Writer

en: Python bytecode
he: Bytecode של Python

en: QtiPlot document
he: מסמך QtiPlot

en: Quattro Pro spreadsheet
he: גליון נתונים של Quattro Pro

en: QuickTime metalink playlist
he: רשימת השמעה מקושרת של QuickTime

en: Quicken document
he: מסמך של Quicken

en: RAR archive
he: ארכיון RAR

en: DAR archive
he: ארכיון DAR

en: Alzip archive
he: ארכיון Alzip

en: rejected patch
he: טלאי שנדחה

en: RPM package
he: חבילת RPM

en: Source RPM package
he: חבילת מקור RPM

en: Ruby script
he: תסריט Ruby

en: Markaby script
he: תסריט Markby

en: Rust source code
he: קוד מקור של Rust

en: SC/Xspread spreadsheet
he: גליון נתונים של SC/Xspread

en: shell archive
he: ארכיון מעטפת

en: libtool shared library
he: ספרייה משותפת של libtool

en: shared library
he: ספרייה משותפת

en: shell script
he: תסריט מעטפת

en: Shockwave Flash file
he: קובץ של Shockwave Flash

note: translators: "Shorten" is the name of an audio codec
en: Shorten audio
he: שמע של Shorten

en: Siag spreadsheet
he: גליון נתונים של Siag

en: Skencil document
he: מסמך Skencil

en: Stampede package
he: חבילה של Stampede

note: Translate this as Super Famicom (in Far East Asia) or Super Nintendo (in Europe) if the console was known as such in your locale
en: Super NES ROM
he: ROM של Super NES

en: StuffIt archive
he: ארכיון של StuffIt

en: SubRip subtitles
he: כתוביות של SubRip

en: WebVTT subtitles
he: כתוביות WebVTT

en: SAMI subtitles
he: כתוביות SAMI

en: MicroDVD subtitles
he: כתוביות של MicroDVD

en: MPSub subtitles
he: כתוביות MPSub

en: SSA subtitles
he: כתובית SSA

en: SubViewer subtitles
he: כתוביות של SubViewer

en: iMelody ringtone
he: צלצול של iMelody

en: SMAF audio
he: שמע SMAF

en: MRML playlist
he: רשימת השמעה MRML

en: XMF audio
he: שמע XMF

en: SV4 CPIO archive
he: ארכיון של SV4 SPIO

en: SV4 CPIO archive (with CRC)
he: ארכיון של SV4 SPIO (עם CRC)

en: Tar archive
he: ארכיון Tar

en: Tar archive (compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ)

en: generic font file
he: קובץ גופן גנרי

en: packed font file
he: קובץ גופן ארוז

en: TGIF document
he: מסמך TGIF

en: theme
he: ערכת נושא

en: ToutDoux document
he: מסמך של ToutDoux

en: backup file
he: קובץ גיבוי

en: Troff document
he: מסמך Troff

en: Manpage manual document
he: מסמך תיעוד man

en: manual page (compressed)
he: דף עזר (מכווץ)

en: Tar archive (LZO-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י LZO)

en: XZ archive
he: ארכיון XZ

en: Tar archive (XZ-compressed)
he: ארכיון Tar (מכווץ ע״י XZ)

en: PDF document (XZ-compressed)
he: מסמך PDF (מכווץ ע״י XZ)

en: Ustar archive
he: ארכיון Ustar

en: WAIS source code
he: קוד מקור של WAIS

en: WordPerfect/Drawperfect image
he: תמונה של WordPerfect/Drawperfect

en: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 certificate
he: אישור מסוג X.509 של DER/PEM/Netscape-encoded

en: empty document
he: מסמך ריק

en: Zoo archive
he: ארכיון Zoo

en: XHTML page
he: דף XHTML

en: Zip archive
he: ארכיון Zip

en: WIM disk Image
he: דמות דיסק WIM

en: Dolby Digital audio
he: שמע Dolby Digital

en: DTS audio
he: שמע DTS

en: DTSHD audio
he: שמע DTSHD

en: AMR audio
he: שמע AMR

en: AMR-WB audio
he: שמע AMR-WN

en: ULAW (Sun) audio
he: שמע ULAW (של Sun)

en: Commodore 64 audio
he: שמע של Commodore 64

en: PCM audio
he: שמע PCM

en: AIFC audio
he: שמע AIFC

en: AIFF/Amiga/Mac audio
he: שמע AIFF/Amiga/Mac

en: Monkey's audio
he: שמע של Monkey's

en: Impulse Tracker audio
he: שמע של Impulse Tracker

en: FLAC audio
he: קובץ שמע מסוג FLAC

en: WavPack audio
he: שמע WavPack

en: WavPack audio correction file
he: קובץ תיקון שמע של WavPack

en: MIDI audio
he: שמע MIDI

en: compressed Tracker audio
he: שמע גשש מכווץ

en: AAC audio
he: שמע AAC

en: MPEG-4 audio
he: שמע MPEG-4

en: MPEG-4 video
he: וידאו MPEG-4

en: MPEG-4 audio book
he: ספר דיגיטלי MPEG-4

en: 3GPP multimedia file
he: קובץ מולטימדיה מסוג 3GPP

en: 3GPP2 multimedia file
he: קובץ מולטימדיה 3GPP2

en: Amiga SoundTracker audio
he: קובץ שמע של Amiga SoundTracker

en: MP2 audio
he: שמע MP2

en: MP3 audio
he: שמע MP3

en: MP3 audio (streamed)
he: שמע MP3  (מוזרם)

en: HTTP Live Streaming playlist
he: רשימת השמעה הזרימה של HTTP

en: Microsoft ASX playlist
he: רשימת השמעה ASX (מיקרוסופט)

en: PSF audio
he: שמע PSF

en: MiniPSF audio
he: שמע של MiniPSP

en: PSFlib audio library
he: ספריית שמע PSFlib

en: Windows Media audio
he: שמע של Windows Media

en: Musepack audio
he: שמע של Musepack

en: RealAudio document
he: מסמך של RealAudio

en: RealMedia Metafile
he: קובץ מטא של RealMedia

en: RealVideo document
he: מסמך של RealVideo

en: RealMedia document
he: מסמך של RealMedia

en: RealPix document
he: מסמך של RealPix

en: RealText document
he: מסמך של RealText

en: RIFF audio
he: שמע RIFF

en: RIFF container
he: מכולת RIFF

en: Scream Tracker 3 audio
he: שמע של Scream Tracker 3

en: MP3 ShoutCast playlist
he: רשימת השמעה MP3 של ShoutCast

en: Scream Tracker audio
he: שמע של Scream Tracker

en: VOC audio
he: שמע VOC

en: WAV audio
he: שמע WAV

en: Scream Tracker instrument
he: כלי של Scream Tracker

en: FastTracker II audio
he: שמע FastTracker II

en: TrueAudio audio
he: שמע TrueAudio

en: Windows BMP image
he: תמונת BMP של Windows

en: WBMP image
he: תמונת WBMP

en: Computer Graphics Metafile
he: קובץ-מטה מסוג Computer Graphics

en: CCITT G3 fax
he: פקס של CCITT G3

en: G3 fax image
he: תמונת פקס של G3

en: GIF image
he: תמונת GIF

en: IEF image
he: תמונת IEF

en: JPEG image
he: תמונת JPEG

en: JPEG-2000 image
he: תמונת JPEG-2000

en: OpenRaster archiving image
he: תמונת ארכיון של OpenRaster

en: DirectDraw surface
he: משטח של DirectDraw

en: X11 cursor
he: סמן של X11

en: EXR image
he: תמונת EXR

en: Macintosh Quickdraw/PICT drawing
he: ציור של Macintosh Quickdraw/PICT

en: UFRaw ID image
he: תמונה של UFRaw ID

en: digital raw image
he: תמונה דיגטלית גולמית

en: Adobe DNG negative
he: תשליל Adobe DNG

en: Canon CRW raw image
he: תמונה גולמית של Canon CRW

en: Canon CR2 raw image
he: תמונה גולמית של Canon CR2

en: Fuji RAF raw image
he: תמונה גולמית של Fuji RAF

en: Kodak DCR raw image
he: תמונה גולמית של Kodak DCR

en: Kodak K25 raw image
he: תמונה גולמית של Kodak K25

en: Kodak KDC raw image
he: תמונה גולמית של Kodak KDC

en: Minolta MRW raw image
he: תמונה גולמית של Minolta MRW

en: Nikon NEF raw image
he: תמונה גולמית של Nikon NEF

en: Olympus ORF raw image
he: תמונה גולמית של Olympus ORF

en: Panasonic raw image
he: תמונה גולמית של Panasonic

en: Panasonic raw2 image
he: תמונת raw2 של Panasonic

en: Pentax PEF raw image
he: תמונה גולמית של Pentax PEF

en: Sigma X3F raw image
he: תמונה גולמית של Sigma X3F

en: Sony SRF raw image
he: תמונה גולמית של Sony SRF

en: Sony SR2 raw image
he: תמונה גולמית של Sony SR2

en: Sony ARW raw image
he: תמונה גולמית של Sony ARW

en: PNG image
he: תמונת PNG

en: Run Length Encoded bitmap image
he: מקודד מפת סיביות של Run Length

en: SVG image
he: תמונת SVG

en: compressed SVG image
he: תמונת SVG מכווצת

en: TIFF image
he: תמונת TIFF

en: Multi-page TIFF image
he: תמונת TIFF עם ריבוי עמודים

en: AutoCAD image
he: תמונה של AutoCAD

en: DXF vector image
he: תמונת DXF וקטורית

en: Microsoft Document Imaging format
he: תבנית של Microsoft Document Imaging

en: WebP image
he: תמונת WebP

en: 3D Studio image
he: תמונת 3D Studio

en: Applix Graphics image
he: תמונה של Applix Graphics

en: EPS image (bzip-compressed)
he: תמונת EPS (מכווץ בbzip)

en: CMU raster image
he: תמונת סריקה CMU

en: compressed GIMP image
he: תמונת GIMP מכווצת

en: DICOM image
he: תמונת DICOM

en: DocBook document
he: מסמך DocBook

en: DIB image
he: תמונת DIB

en: DjVu image
he: תמונת DjVu

en: DjVu document
he: מסמך DjVu

en: DPX image
he: תמונת DPX

en: EPS image
he: תמונת EPS

en: FITS document
he: מסמך FITS

en: FPX image
he: תמונת FPX

en: EPS image (gzip-compressed)
he: תמונת EPS (מכווץ ע״י gzip)

en: Windows icon
he: סמל של Windows

en: MacOS X icon
he: סמל בתקן MacOS X

en: ILBM image
he: תמונת ILBM

en: JNG image
he: תמונת JNG

en: LightWave object
he: עצם LightWave

en: LightWave scene
he: סצנה של LightWave

en: MacPaint Bitmap image
he: תמונת מפת-סיביות של MacPaint

en: Office drawing
he: ציור של Office

en: NIFF image
he: תמונת NIFF

en: PCX image
he: תמונת PCX

en: PCD image
he: תמונת PCD

en: PNM image
he: תמונת PNM

en: PBM image
he: תמונת PBM

en: PGM image
he: תמונת PGM

en: PPM image
he: תמונת PPM

en: Photoshop image
he: תמונת Photoshop

en: RGB image
he: תמונת RGB

en: SGI image
he: תמונת SGI

en: Sun raster image
he: תמונה סרוקה של Sun

en: TGA image
he: תמונת TGA

en: Windows cursor
he: סמן של Windows

en: Windows animated cursor
he: סמן מונפש של Windows

en: EMF image
he: תמונת EMF

en: WMF image
he: תמונת WMF

en: XBM image
he: תמונת XBM

en: GIMP image
he: תמונת GIMP

en: XFig image
he: תמונת XFig

en: XPM image
he: תמונת XPM

en: X window image
he: תמונת חלון של X

en: block device
he: התקן בלוק

en: character device
he: התקן תכונה

en: folder
he: תיקייה

en: pipe
he: צינור

en: mount point
he: נקודת עיגון

en: socket
he: נקודת חיבור

en: symbolic link
he: קישור סימבולי

en: mail delivery report
he: דוח העברת דואר

en: mail disposition report
he: דוח אספקת דואר

en: reference to remote file
he: התיחסות לקובץ מרוחק

en: Usenet news message
he: הודעת חדשות של Usenet

en: partial email message
he: מסר דוא״ל חלקי

en: email message
he: הודעת דואר אלקטרוני

en: GNU mail message
he: הודעת דואר של GNU

en: IGES document
he: מסמך IGES

en: VRML document
he: מסמך VRML

en: message in several formats
he: הודעה במספר תבניות

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
he: קובץ מסוג Macintosh AppleDouble-encoded

en: message digest
he: תקציר ההודעה

en: encrypted message
he: הודעה מוצפנת

en: compound documents
he: מסמכים מורכבים

en: compound document
he: מסמך מורכב

en: mail system report
he: דו״ח של מערכת הדואר

en: signed message
he: הודעה חתומה

en: stream of data (server push)
he: מידע בזרימה (דחיפה ע״י השרת)

en: VCS/ICS calendar
he: לוח שנה VCS/ICS

en: CSS stylesheet
he: גליון עיצוב CSS

en: electronic business card
he: כרטיס ביקור אלקטרוני

en: Turtle document
he: מסמך Turtle

en: txt2tags document
he: מסמך txt2tags

en: Verilog source code
he: קוד מקור של

en: SystemVerilog header
he: כותרת SystemVerilog

en: SystemVerilog source code
he: קוד מקור של SystemVerilog

en: VHDL source code
he: קוד מקור של VHDL

en: enriched text document
he: מסמך טקסט מועשר

en: help page
he: דף עזרה

en: plain text document
he: מסמך טקסט פשוט

en: RDF file
he: קובץ RDF

en: email headers
he: כותרת דוא״ל

en: rich text document
he: מסמך טקסט עשיר

en: RSS summary
he: תקציר RSS

en: Atom syndication feed
he: הזנה דרך הרשת של Atom

en: OPML syndication feed
he: הזנה דרך הרשת OPML

en: SGML document
he: מסמך SGML

en: spreadsheet interchange document
he: מסמך גליון נתונים מתחלף

en: TSV document
he: מסמך TSV

en: Graphviz DOT graph
he: תרשים של Graphviz DOT

en: JAD document
he: מסמך JAD

en: WML document
he: מסמך WML

en: WMLScript program
he: תכנית של WMLScript

en: ACE archive
he: ארכיון ACE

en: Ada source code
he: קוד מקור Ada

en: author list
he: רשימת יוצרים

en: BibTeX document
he: מסמך BibTeX

en: C++ header
he: כותר C++‎

en: C++ source code
he: קוד מקור של C++‎

en: ChangeLog document
he: מסמך של ChangeLog

en: C header
he: כותר C

en: CMake source code
he: קוד מקור של CMake

en: CSV document
he: מסמך CSV

en: CSV Schema document
he: מסמך פריסת CSV

en: license terms
he: תנאי רישיון

en: author credits
he: קרדיטים של היוצר

en: C source code
he: קוד מקור של C

en: C# source code
he: קוד מקור של C#‎

en: Vala source code
he: קוד מקור של Vala

en: OOC source code
he: קוד מקור של OOC

en: DCL script
he: תסריט DCL

en: DSSSL document
he: מסמך DSSSL

en: D source code
he: קוד מקור לשפת D

en: DTD file
he: מסמך DTD

en: Eiffel source code
he: קוד מקור של Eiffel

en: Emacs Lisp source code
he: קוד מקור של Emcas Lisp

en: Erlang source code
he: קוד מקור של Erlang

en: Fortran source code
he: קוד מקור של Fortran

en: Genie source code
he: קוד מקור של Genie

en: translation file
he: קובץ תרגום

en: translation template
he: תבנית תרגום

en: feature specification in Gherkin format
he: פירוט תכונות בתבנית Gherkin

en: HTML document
he: מסמך HTML

en: Web application cache manifest
he: הצהרה של מטמון של תוכנית ברשת

en: Google Video Pointer
he: מצביע וידאו של Google

en: Haskell source code
he: קוד מקור של Haskell

en: IDL document
he: מסמך IDL

en: installation instructions
he: הוראות התקנה

en: Java source code
he: קוד מקור ב־Java

en: LDIF address book
he: ספר כתובות של LDIF

en: Lilypond music sheet
he: דף מוזיקה של Lilypond

en: LHS source code
he: קוד מקור של LHS

en: application log
he: יומן יישום

en: Markdown document
he: מסמך Markdown

en: Qt MOC file
he: קובץ Qt MOC

en: Windows Registry extract
he: קובץ רשומות מערכת של Windows

en: Managed Object Format
he: תבנית פריט מנוהל

en: Mup publication
he: פרסום של Mup

en: Objective-C source code
he: קוד מקור של Objective-C

en: OCaml source code
he: קוד מקור של OCaml

en: MATLAB script/function
he: תסריט/פונקציית MATLAB

en: Meson source code
he: קוד מקור Meson

en: Modelica model
he: דגם של Modelica

en: Pascal source code
he: קוד מקור של Pascal

en: differences between files
he: הבדל בין קבצים

en: Go source code
he: קוד מקור של Go

en: SCons configuration file
he: קובץ תצורה של SCons

en: Python script
he: תסריט Python

en: Lua script
he: תסריט Lua

en: README document
he: מסמך README

en: NFO document
he: מסמך NFO

en: RPM spec file
he: קובץ מפרט RPM

en: Sass CSS pre-processor file
he: קובץ קדם עיבוד Sass CSS

en: Scala source code
he: קוד מקור של Scala

en: Scheme source code
he: קוד מקור של Scheme

en: Setext document
he: מסמך של Setext

en: SQL code
he: קוד SQL

en: Tcl script
he: תסריט Tcl

en: TeX document
he: מסמך TeX

en: TeXInfo document
he: מסמך של TeXInfo

en: Troff ME input document
he: מסמך קלט של Troff ME

en: Troff MM input document
he: מסמך קלט של Troff MM

en: Troff MS input document
he: מסמך קלט של Troff MS

en: Twig template
he: תבנית Twig

en: X-Motif UIL table
he: טבלה של X-Motif UIL

en: resource location
he: מיקום של משאב

en: uuencoded file
he: קובץ בקידוד uu

en: XMI file
he: קובץ XMI

en: XSL FO file
he: קובץ XSL FO

en: iptables configuration file
he: קובץ הגדרה של iptables

en: XSLT stylesheet
he: גליון סגנון XSLT

en: XMCD CD database
he: מסד נתונים XMCD CD

en: XML document
he: מסמך XML

en: XML entities document
he: מסמך ישויות XML

en: DV video
he: וידאו DV

en: ISI video
he: וידאו ISI

en: MPEG-2 transport stream
he: העברת זרימה של MPEG-2

en: MPEG video
he: וידאו MPEG

en: MPEG video (streamed)
he: קובץ MPEG (בהזרמה)

en: QuickTime video
he: וידאו של QuickTime

en: QuickTime image
he: תמונה של QuickTime

en: Vivo video
he: וידאו של Vivo

en: Wavelet video
he: וידאו של Wavelet

en: ANIM animation
he: הנפשת ANIM

en: FLIC animation
he: הנפשת FLIC

en: Haansoft Hangul document
he: מסמך Haansoft Hangul

en: Haansoft Hangul document template
he: תבנית מסמך של Haansoft Hangul

en: MNG animation
he: הנפשת MNG

en: ASF video
he: וידאו ASF

en: Windows Media Station file
he: קובץ תחנה של Windows Media

en: Windows Media video
he: וידאו של Windows Media

en: AVI video
he: וידאו AVI

en: NullSoft video
he: וידאו של NullSot

en: SDP multicast stream file
he: קובץ שידור בזרימה SDP

en: SGI video
he: וידאו SGI

en: eMusic download package
he: חבילת הורדה של eMusic

en: KML geographic data
he: מידע גאוגרפי KML

en: KML geographic compressed data
he: מידע גאוגרפי דחוס KML

en: GPX geographic data
he: נתונים גאוגרפיים GPX

en: Citrix ICA settings file
he: קובץ הגדרות של Citrix ICA

en: XUL interface document
he: מסמך ממשק XUL

en: XPInstall installer module
he: מודול התקנה של XPInstall

en: Word 2007 document
he: מסמך Word 2007

en: Word 2007 document template
he: תבנית מסמך של Word 2007

en: PowerPoint 2007 presentation
he: מצגת של PowerPoint 2007

en: PowerPoint 2007 slide
he: שקופית של PowerPoint 2007

en: PowerPoint 2007 show
he: תצוגה של PowerPoint 2007

en: PowerPoint 2007 presentation template
he: תבנית למצגת של PowerPoint 2007

en: Excel 2007 spreadsheet
he: גליון נתונים של Excel 2007

en: Excel 2007 spreadsheet template
he: תבנית של גיליון נתונים של Excel 2007

en: T602 document
he: מסמך T602

en: Cisco VPN Settings
he: הגדרות של Cisco VPN

en: ICC profile
he: פרופיל ICC

en: IT 8.7 color calibration file
he: קובץ כיול צבע IT 8.7

en: CCMX color correction file
he: קובץ תיקון צבע מסוג CCMX

en: WinHelp help file
he: קובץ עזרה מסוג WinHelp

en: binary differences between files
he: הבדלים בינריים בין קבצים

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Design_rule_for_Camera_File_system
en: digital photos
he: תמונות דיגיטליות

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Video_CD http://www.herongyang.com/CD-DVD/VCD-Movie-File-Directory-Structure.html
en: Video CD
he: תקליטור וידאו

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD-Video
en: video DVD
he: DVD וידאו

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Book_(audio_CD_standard)
en: audio CD
he: תקליטור שמע

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Compact_Disc
en: blank CD disc
he: תקליטור ריק

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD
en: blank DVD disc
he: תקליטור DVD ריק

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc
en: blank Blu-ray disc
he: תקליטור בלו־ריי ריק

note: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_DVD
en: blank HD DVD disc
he: דיסק HD DVD ריק

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD-Audio
en: audio DVD
he: DVD שמע

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc http://www.blu-raydisc.com/Section-13470/Section-13890/Index.html
en: Blu-ray video disc
he: תקליטור וידאו מסוג בלו־ריי

note: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_DVD http://www.dvdafteredit.com/wiki/The_HVDVD_TS_Folder
en: HD DVD video disc
he: תקליטור וידאו HD DVD

note: see fd.o hal spec
en: e-book reader
he: קורא ספרים אלקטרוניים

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Picture_CD http://www.re.org/kristin/picturecd.html
en: Picture CD
he: תקליטור תמונות

note: see fd.o hal spec
en: portable audio player
he: נגן מוזיקה נייד

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: software
he: תכנה

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: UNIX software
he: תכנה ל־UNIX

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: Windows software
he: תכנה ל־Windows

note: http://www4.wiwiss.fu-berlin.de/bizer/TriG/
en: TriG RDF document
he: מסמך RDF של TriG

en: Apple Keynote 5 presentation
he: מצגת Apple Keynote 5

en: Amiga disk image
he: דמות כונן Amiga

en: Flatpak application bundle
he: חבילת יישומי Flatpak

en: Flatpak repository description
he: תיאור מאגר Flatpak

en: Squashfs filesystem
he: מערכת קבצים Squashfs

en: Snap package
he: חבילת Snap
