shared-mime-info - en to kk translation catalogue (715 entries)

en: ATK inset
kk: ATK беті

en: electronic book document
kk: электронды кітабы

en: Adobe Illustrator document
kk: Adobe Illustrator құжаты

en: Macintosh BinHex-encoded file
kk: Macintosh BinHex кодталған файлы

en: MathML document
kk: MathML құжаты

en: mailbox file
kk: пошта жәшігінің файлы

en: Metalink file
kk: Metalink файлы

en: unknown
kk: белгісіз

en: Partially downloaded file
kk: Жартылай жүктелген файл

en: ODA document
kk: ODA құжаты

en: WWF document
kk: WWF құжаты

en: PDF document
kk: PDF құжаты

en: XSPF playlist
kk: XSPF ойнау тізімі

en: Microsoft Windows theme pack
kk: Microsoft Windows тема дестесі

en: AmazonMP3 download file
kk: AmazonMP3 жүктеме файлы

en: GSM 06.10 audio
kk: GSM 06.10 аудиосы

en: iRiver Playlist
kk: iRiver ойнау тізімі

en: PGP/MIME-encrypted message header
kk: PGP/MIME-шифрленген мәлімдеме тақырыптамасы

en: PGP keys
kk: PGP кілттері

en: detached OpenPGP signature
kk: бөлінген OpenPGP қолтаңбасы

en: PKCS#7 Message or Certificate
kk: PKCS#7 хабарламасы не сертификаты

en: detached S/MIME signature
kk: бөлінген S/MIME қолтаңбасы

en: PKCS#8 private key
kk: PKCS#8 меншік кілті

en: PKCS#10 certification request
kk: PKCS#10 сертификацияға сұранымы

en: X.509 certificate
kk: X.509 сертификаты

en: Certificate revocation list
kk: Сертификатты қайта шақыру тізімі

en: PkiPath certification path
kk: PkiPath сертификаттау жолы

en: PS document
kk: PS құжаты

en: Plucker document
kk: Plucker құжаты

en: RAML document
kk: RAML құжаты

en: RELAX NG XML schema
kk: RELAX NG XML сұлбасы

en: RTF document
kk: RTF құжаты

en: Sieve mail filter script
kk: Sieve пошталық фильтр сценарийі

en: SMIL document
kk: SMIL құжаты

en: WPL playlist
kk: WPL ойнау тізімі

en: SQLite2 database
kk: SQLite2 дерекқоры

en: SQLite3 database
kk: SQLite3 дерекқоры

en: GEDCOM family history
kk: GEDCOM отбасы тарихы

en: Flash video
kk: Flash видеосы

en: JavaFX video
kk: JavaFX аудиосы

note: translators: a record is in this context a description of a board game that has been played, and that can be played back again: http://www.red-bean.com/sgf/
en: SGF record
kk: SGF жазбасы

en: XLIFF translation file
kk: XLIFF аударма файлы

en: YAML document
kk: YAML құжаты

en: Corel Draw drawing
kk: Corel Draw суреті

en: HPGL file
kk: HPGL файлы

en: PCL file
kk: PCL файлы

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
kk: Lotus 1-2-3 электрондық кестесі

en: JET database
kk: JET дерекқоры

en: Microsoft Cabinet archive
kk: Microsoft Cabinet архиві

en: Excel spreadsheet
kk: Excel электрондық кестесі

en: Excel add-in
kk: Excel қосымшасы

en: Excel 2007 binary spreadsheet
kk: Excel 2007 бинарды кестесі

en: Excel spreadsheet template
kk: Excel кестесінің үлгісі

en: PowerPoint presentation
kk: PowerPoint презентациясы

en: PowerPoint add-in
kk: PowerPoint қосымшасы

en: PowerPoint slide
kk: PowerPoint слайды

en: PowerPoint presentation template
kk: PowerPoint презентация үлгісі

en: Office Open XML Visio Drawing
kk: Office Open XML Visio суреті

en: Office Open XML Visio Template
kk: Office Open XML Visio үлгісі

en: Office Open XML Visio Stencil
kk: Office Open XML пішімінің Visio трафареті

en: Word document
kk: Word құжаты

en: Word document template
kk: Word құжатының үлгісі

en: XPS document
kk: XPS құжаты

en: Microsoft Works document
kk: Microsoft Works құжаты

en: Microsoft Visio document
kk: Microsoft Visio құжаты

en: Word template
kk: Word үлгісі

en: GML document
kk: GML құжаты

en: GNUnet search file
kk: GNUnet іздеу файлы

en: TNEF message
kk: TNEF мәлімдемесі

en: StarCalc spreadsheet
kk: StarCalc электрондық кестесі

en: StarChart chart
kk: StarChart диаграммасы

en: StarDraw drawing
kk: StarDraw суреті

en: StarImpress presentation
kk: StarImpress презентациясы

en: StarMail email
kk: StarMail электрондық хаты

en: StarMath formula
kk: StarMath формуласы

en: StarWriter document
kk: StarWriter құжаты

en: OpenOffice Calc spreadsheet
kk: OpenOffice Calc электрондық кестесі

en: OpenOffice Calc template
kk: OpenOffice Calc үлгісі

en: OpenOffice Draw drawing
kk: OpenOffice Draw суреті

en: OpenOffice Draw template
kk: OpenOffice Draw үлгісі

en: OpenOffice Impress presentation
kk: OpenOffice Impress презентациясы

en: OpenOffice Impress template
kk: OpenOffice Impress үлгісі

en: OpenOffice Math formula
kk: OpenOffice Math формуласы

en: OpenOffice Writer document
kk: OpenOffice Writer құжаты

en: OpenOffice Writer global document
kk: OpenOffice Writer негізгі құжаты

en: OpenOffice Writer template
kk: OpenOffice Writer үлгісі

en: ODT document
kk: ODT құжаты

en: ODT document (Flat XML)
kk: ODT құжаты (Тек XML)

en: ODT template
kk: ODT үлгісі

en: OTH template
kk: OTH үлгісі

en: ODM document
kk: ODM құжаты

en: ODG drawing
kk: ODG суреті

en: ODG drawing (Flat XML)
kk: ODG сызбасы (Тек XML)

en: ODG template
kk: ODG үлгісі

en: ODP presentation
kk: ODP презентациясы

en: ODP presentation (Flat XML)
kk: ODP презентациясы (Тек XML)

en: ODP template
kk: ODP үлгісі

en: ODS spreadsheet
kk: ODS электрондық кестесі

en: ODS spreadsheet (Flat XML)
kk: ODS электрондық кестесі (Тек XML)

en: ODS template
kk: ODS үлгісі

en: ODC chart
kk: ODC диаграммасы

en: ODC template
kk: ODC үлгісі

en: ODF formula
kk: ODF формуласы

en: ODF template
kk: ODF үлгісі

en: ODB database
kk: ODB дерекқоры

en: ODI image
kk: ODI суреті

en: OpenOffice.org extension
kk: OpenOffice.org кеңейтуі

en: Android package
kk: Android дестесі

en: SIS package
kk: SIS дестесі

en: SISX package
kk: SISX дестесі

en: Network Packet Capture
kk: ұсталған желілік пакеттер

en: WordPerfect document
kk: WordPerfect құжаты

en: SPSS Portable Data File
kk: SPSS тасымалы ақпарат файлы

en: SPSS Data File
kk: SPSS ақпарат файлы

en: XBEL bookmarks
kk: XBEL бетбелгілері

en: 7-zip archive
kk: 7-zip архиві

en: AbiWord document
kk: AbiWord құжаты

en: CD image cuesheet
kk: CD бейнесінің құрама кестесі

en: Lotus AmiPro document
kk: Lotus AmiPro құжаты

en: AportisDoc document
kk: AportisDoc құжаты

en: Applix Spreadsheets spreadsheet
kk: Applix Spreadsheets электрондық кестесі

en: Applix Words document
kk: Applix Words құжаты

en: ARC archive
kk: ARC архиві

en: AR archive
kk: AR архиві

en: ARJ archive
kk: ARJ архиві

en: ASP page
kk: ASP парағы

en: AWK script
kk: AWK сценарийі

en: BCPIO document
kk: BCPIO құжаты

en: BitTorrent seed file
kk: BitTorrent көз файлы

en: Blender scene
kk: Blender сахнасы

en: TeX DVI document (bzip-compressed)
kk: TeX DVI құжаты (bzip-пен сығылған)

en: Bzip archive
kk: Bzip архиві

en: Tar archive (bzip-compressed)
kk: Tar архиві (bzip-пен сығылған)

en: PDF document (bzip-compressed)
kk: PDF құжаты (bzip-пен сығылған)

en: PostScript document (bzip-compressed)
kk: PostScript құжаты (bzip-пен сығылған)

en: comic book archive
kk: комикстар архиві

en: Lrzip archive
kk: Lrzip архиві

en: Tar archive (lrzip-compressed)
kk: Tar архиві (lrzip-пен сығылған)

en: Apple disk image
kk: Apple диск бейнесі

en: Raw disk image
kk: Шикі диск бейнесі

en: Raw disk image (XZ-compressed)
kk: Шикі диск бейнесі (XZ-мен сығылған)

en: raw CD image
kk: өңделмеген CD бейнесі

en: AppImage application bundle
kk: AppImage қолданбалар дестесі

en: CD Table Of Contents
kk: CD құрама кестесі

en: PGN chess game notation
kk: PGN шахмат ойыны

en: CHM document
kk: CHM құжаты

en: Java byte code
kk: Java байт коды

en: UNIX-compressed file
kk: файл (UNIX-сығылған)

en: Tar archive (gzip-compressed)
kk: Tar архиві (gzip-пен сығылған)

en: program crash data
kk: апатты аяқтаудың мәліметтері

en: CPIO archive
kk: CPIO архиві

en: CPIO archive (gzip-compressed)
kk: CPIO архиві (gzip-пен сығылған)

en: C shell script
kk: C shell сценарийі

en: Xbase document
kk: Xbase құжаты

en: ECMAScript program
kk: ECMAScript программасы

note: Translate this to Mega-CD if the console was known as such in your locale Should be Mega-CD in all but en_US, Mexico, Canada and Brazil: https://en.wikipedia.org/wiki/Sega_CD
en: Sega CD disc image
kk: Sega CD диск бейнесі

en: Sega Saturn disc image
kk: Sega Saturn диск бейнесі

en: Wii disc image
kk: Wii диск бейнесі

en: WiiWare bundle
kk: WiiWare дестесі

en: GameCube disc image
kk: GameCube диск бейнесі

en: Thomson Mémo7 cartridge
kk: Thomson Mémo7 картриджі

en: Thomson cassette
kk: Thomson кассетасы

en: HFE floppy disk image
kk: HFE иілгіш диск бейнесі

en: SAP Thomson floppy disk image
kk: SAP Thomson иілгіш диск бейнесі

en: Debian package
kk: Debian дестесі

en: Qt Designer file
kk: Qt Designer файлы

en: Qt Markup Language file
kk: Qt Markup Language файлы

en: desktop configuration file
kk: жұмыс үстел баптаулар файлы

en: FictionBook document
kk: FictionBook құжаты

en: Compressed FictionBook document
kk: Сығылған FictionBook құжаты

en: Dia diagram
kk: Dia диаграммасы

en: Dia shape
kk: Dia сызбасы

en: TeX DVI document
kk: TeX DVI құжаты

en: Enlightenment theme
kk: Enlightenment темасы

en: Egon Animator animation
kk: Egon Animator анимациясы

en: executable
kk: орындалатын

en: FLTK Fluid file
kk: FLTK Fluid файлы

en: WOFF font
kk: WOFF қарібі

en: PostScript type-1 font
kk: PostScript type-1 қарібі

en: Adobe font metrics
kk: Adobe қаріп метрикалары

en: BDF font
kk: BDF қарібі

en: DOS font
kk: DOS қарібі

en: Adobe FrameMaker font
kk: Adobe FrameMaker қарібі

en: LIBGRX font
kk: LIBGRX қарібі

en: Linux PSF console font
kk: Linux PSF консольдік қарібі

en: Linux PSF console font (gzip-compressed)
kk: Linux PSF консольдік қарібі (gzip-пен сығылған)

en: PCF font
kk: PCF қарібі

en: OpenType font
kk: OpenType қарібі

en: Speedo font
kk: Speedo қарібі

en: SunOS News font
kk: SunOS News қарібі

en: TeX font
kk: TeX қарібі

en: TeX font metrics
kk: TeX қаріп метрикалары

en: TrueType font
kk: TrueType қарібі

en: TrueType XML font
kk: TrueType XML қарібі

en: V font
kk: V font қарібі

en: Adobe FrameMaker document
kk: Adobe FrameMaker құжаты

en: GDBM database
kk: GDBM дерекқоры

en: translated messages (machine-readable)
kk: аударылған хабарламалар (машиналық түрде)

en: Glade project
kk: Glade жобасы

en: GnuCash financial data
kk: GnuCash қаржы ақпараты

en: Gnumeric spreadsheet
kk: Gnumeric электрондық кестесі

en: Gnuplot document
kk: Gnuplot құжаты

en: Graphite scientific graph
kk: Graphite ғылыми кескіні

en: GTKtalog catalog
kk: GTKtalog каталогы

en: TeX DVI document (gzip-compressed)
kk: TeX DVI құжаты (gzip-пен сығылған)

en: Gzip archive
kk: Gzip архиві

en: PDF document (gzip-compressed)
kk: PDF құжаты (gzip-пен сығылған)

en: PostScript document (gzip-compressed)
kk: PostScript құжаты (gzip-пен сығылған)

en: HDF document
kk: HDF құжаты

en: IFF file
kk: IFF файлы

en: iPod firmware
kk: iPod микробағдарламасы

en: Java archive
kk: Java архиві

en: Java class
kk: Java класы

en: JNLP file
kk: JNLP файлы

en: Java keystore
kk: Java сақталымы

en: Java JCE keystore
kk: Java JCE сақталымы

en: Pack200 Java archive
kk: Pack200 Java архиві

en: JavaScript program
kk: JavaScript бағдарламасы

en: JSON document
kk: JSON құжаты

en: JRD document
kk: JRD құжаты

en: JSON patch
kk: JSON өзгерісі

en: JSON-LD document
kk: JSON-LD құжаты

en: CoffeeScript document
kk: CoffeeScript құжаты

en: JBuilder project
kk: JBuilder жобасы

en: Karbon14 drawing
kk: Karbon14 суреті

en: KChart chart
kk: KChart диаграммасы

en: Kexi settings for database server connection
kk: Дерекқор серверге байланыс Kexi баптаулары

en: shortcut to Kexi project on database server
kk: дерекқор серверіндегі Kexi жобасына сілтеме

en: Kexi database file-based project
kk: Файл негізінде жоба үшін Kexi дерекқоры

en: KFormula formula
kk: KFormula формуласы

en: KIllustrator drawing
kk: KIllustrator суреті

en: Kivio flowchart
kk: Kivio диаграммасы

en: Kontour drawing
kk: Kontour суреті

en: KPovModeler scene
kk: KPovModeler сахнасы

en: KPresenter presentation
kk: KPresenter презентациясы

en: Krita document
kk: Krita құжаты

en: KSpread spreadsheet
kk: KSpread электрондық кестесі

en: KSpread spreadsheet (encrypted)
kk: KSpread электрондық кестесі (шифрленген)

en: KSysV init package
kk: KSysV инициализация дестесі

en: Kugar document
kk: Kugar құжаты

en: KWord document
kk: KWord құжаты

en: KWord document (encrypted)
kk: KWord құжаты (шифрленген)

en: LHA archive
kk: LHA архиві

en: LHZ archive
kk: LHZ архиві

en: message catalog
kk: мәлімдемелер каталогы

en: LyX document
kk: LyX құжаты

en: LZ4 archive
kk: LZ4 архиві

en: Tar archive (LZ4-compressed)
kk: Tar архиві (LZ4-пен сығылған)

en: Lzip archive
kk: Lzip архиві

en: Tar archive (lzip-compressed)
kk: Tar архиві (lzip-пен сығылған)

en: PDF document (lzip-compressed)
kk: PDF құжаты (lzip-пен сығылған)

en: LZMA archive
kk: LZMA архиві

en: Tar archive (LZMA-compressed)
kk: Tar архиві (LZMA-мен сығылған)

en: LZO archive
kk: LZO архиві

en: Qpress archive
kk: Qpress архиві

en: XAR archive
kk: XAR архиві

en: Zlib archive
kk: Zlib архиві

en: MagicPoint presentation
kk: MagicPoint презентациясы

en: Macintosh MacBinary file
kk: Macintosh MacBinary файлы

en: Matroska stream
kk: Matroska ағымы

en: Matroska video
kk: Matroska видеосы

en: Matroska 3D video
kk: Matroska 3D видеосы

en: Matroska audio
kk: Matroska аудиосы

en: WebM video
kk: WebM видеосы

en: WebM audio
kk: WebM аудиосы

en: MHTML web archive
kk: MHTML веб архиві

en: MXF video
kk: MXF видеосы

en: OCL file
kk: OCL файлы

en: COBOL source file
kk: COBOL бастапқы коды

en: Mobipocket e-book
kk: Mobipocket эл. кітабы

en: Adobe FrameMaker MIF document
kk: Adobe FrameMaker MIF құжаты

en: Mozilla bookmarks
kk: Mozilla бетбелгілері

en: DOS/Windows executable
kk: DOS/Windows орындалатын файлы

en: Internet shortcut
kk: Интернет сілтемесі

en: WRI document
kk: WRI құжаты

en: M4 macro
kk: M4 макросы

en: Nautilus link
kk: Nautilus сілтемесі

en: Unidata NetCDF document
kk: Unidata NetCDF құжаты

en: NewzBin usenet index
kk: NewzBin usenet индексі

en: object code
kk: объектті коды

en: Annodex exchange format
kk: Annodex алмасу пішімі

en: Annodex Video
kk: Annodex видеосы

en: Annodex Audio
kk: Annodex аудиосы

en: Ogg multimedia file
kk: Ogg мультимедиа файлы

en: Ogg Audio
kk: Ogg аудиосы

en: Ogg Video
kk: Ogg видеосы

en: Ogg Vorbis audio
kk: Ogg Vorbis аудиосы

en: Ogg FLAC audio
kk: Ogg FLAC аудиосы

en: Opus audio
kk: Opus аудиосы

en: Ogg Speex audio
kk: Ogg Speex аудиосы

en: Speex audio
kk: Speex аудиосы

en: Ogg Theora video
kk: Ogg Theora видеосы

en: OGM video
kk: OGM видеосы

en: OLE2 compound document storage
kk: OLE2 құрама құжаттар қоймасы

en: Microsoft Publisher document
kk: Microsoft Publisher құжаты

en: Windows Installer package
kk: Windows Installer дестесі

en: GNU Oleo spreadsheet
kk: GNU Oleo электрондық кестесі

en: PAK archive
kk: PAK архиві

en: Palm OS database
kk: Palm OS дерекқоры

en: Parchive archive
kk: Parchive архиві

en: PEF executable
kk: PEF орындалатын файлы

en: Perl script
kk: Perl сценарийі

en: PHP script
kk: PHP сценарийі

en: PKCS#7 certificate bundle
kk: PKCS#7 сертификаттар дестесі

en: PKCS#12 certificate bundle
kk: PKCS#12 сертификаттар дестесі

en: PlanPerfect spreadsheet
kk: PlanPerfect электрондық кестесі

en: Pocket Word document
kk: Pocket Word құжаты

en: profiler results
kk: прифильдеу нәтижелері

en: Pathetic Writer document
kk: Pathetic Writer құжаты

en: Python bytecode
kk: Python байткоды

en: QtiPlot document
kk: QtiPlot құжаты

en: Quattro Pro spreadsheet
kk: Quattro Pro электрондық кестесі

en: QuickTime metalink playlist
kk: QuickTime метасілтемелер ойнау тізімі

en: Quicken document
kk: Quicken құжаты

en: RAR archive
kk: RAR архиві

en: DAR archive
kk: DAR архиві

en: Alzip archive
kk: Alzip архиві

en: rejected patch
kk: алынбаған патч

en: RPM package
kk: RPM дестесі

en: Source RPM package
kk: RPM бастапқы код дестесі

en: Ruby script
kk: Ruby сценарийі

en: Markaby script
kk: Markaby сценарийі

en: Rust source code
kk: Rust бастапқы коды

en: SC/Xspread spreadsheet
kk: SC/Xspread электрондық кестесі

en: shell archive
kk: қоршам архиві

en: libtool shared library
kk: libtool ортақ жинағы

en: shared library
kk: бөлісетін библиотека

en: shell script
kk: қоршам сценарийі

en: Shockwave Flash file
kk: Shockwave Flash файлы

note: translators: "Shorten" is the name of an audio codec
en: Shorten audio
kk: Shorten аудиосы

en: Siag spreadsheet
kk: Siag электрондық кестесі

en: Skencil document
kk: Skencil құжаты

en: Stampede package
kk: Stampede дестесі

en: StuffIt archive
kk: StuffIt архиві

en: SubRip subtitles
kk: SubRip субтитрлары

en: WebVTT subtitles
kk: WebVTT субтитрлары

en: SAMI subtitles
kk: SAMI субтитрлары

en: MicroDVD subtitles
kk: MicroDVD субтитрлары

en: MPSub subtitles
kk: MPSub субтитрлары

en: SSA subtitles
kk: SSA субтитрлары

en: SubViewer subtitles
kk: SubViewer субтитрлары

en: iMelody ringtone
kk: iMelody әуені

en: SMAF audio
kk: SMAF аудиосы

en: MRML playlist
kk: MRML ойнау тізімі

en: XMF audio
kk: XMF аудиосы

en: SV4 CPIO archive
kk: SV4 CPIO архиві

en: SV4 CPIO archive (with CRC)
kk: SV4 CPIO архиві (CRC бар)

en: Tar archive
kk: Tar архиві

en: Tar archive (compressed)
kk: Tar архиві (сығылған)

en: generic font file
kk: қаріп файлы

en: packed font file
kk: қаріп файлы (дестеленген)

en: TGIF document
kk: TGIF құжаты

en: theme
kk: тема

en: ToutDoux document
kk: ToutDoux құжаты

en: backup file
kk: резервті көшірмесі

en: Troff document
kk: Troff құжаты

en: Manpage manual document
kk: Manpage нұсқаулық құжаты

en: manual page (compressed)
kk: әдістемелік парағы (сығылған)

en: Tar archive (LZO-compressed)
kk: Tar архиві (LZO-мен сығылған)

en: XZ archive
kk: XZ архиві

en: Tar archive (XZ-compressed)
kk: Tar архиві (XZ-мен сығылған)

en: PDF document (XZ-compressed)
kk: PDF құжаты (XZ-мен сығылған)

en: Ustar archive
kk: Ustar архиві

en: WAIS source code
kk: WAIS бастапқы коды

en: WordPerfect/Drawperfect image
kk: WordPerfect/Drawperfect суреті

en: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 certificate
kk: X.509 сертификаты (DER/PEM/Netscape кодталған)

en: empty document
kk: бос құжат

en: Zoo archive
kk: Zoo архиві

en: XHTML page
kk: XHTML парағы

en: Zip archive
kk: Zip архиві

en: WIM disk Image
kk: WIM диск бейнесі

en: Dolby Digital audio
kk: Dolby Digital аудиосы

en: DTS audio
kk: DTS аудиосы

en: DTSHD audio
kk: DTSHD аудиосы

en: AMR audio
kk: AMR аудиосы

en: AMR-WB audio
kk: AMR-WB аудиосы

en: ULAW (Sun) audio
kk: ULAW (Sun) аудиосы

en: Commodore 64 audio
kk: Commodore 64 аудиосы

en: PCM audio
kk: PCM аудиосы

en: AIFC audio
kk: AIFC аудиосы

en: AIFF/Amiga/Mac audio
kk: AIFF/Amiga/Mac аудиосы

en: Monkey's audio
kk: Monkey аудиосы

en: Impulse Tracker audio
kk: Impulse Tracker аудиосы

en: FLAC audio
kk: FLAC аудиосы

en: WavPack audio
kk: WavPack аудиосы

en: WavPack audio correction file
kk: WavPack аудио түзету файлы

en: MIDI audio
kk: MIDI аудиосы

en: compressed Tracker audio
kk: сығылған Tracker аудиосы

en: AAC audio
kk: AAC аудиосы

en: MPEG-4 audio
kk: MPEG-4 аудиосы

en: MPEG-4 video
kk: MPEG-4 видеосы

en: MPEG-4 audio book
kk: MPEG-4 аудио кітабы

en: 3GPP multimedia file
kk: 3GPP мультимедиялық файлы

en: 3GPP2 multimedia file
kk: 3GPP2 мультимедиялық файлы

en: Amiga SoundTracker audio
kk: Amiga SoundTracker аудиосы

en: MP2 audio
kk: MP2 аудиосы

en: MP3 audio
kk: MP3 аудиосы

en: MP3 audio (streamed)
kk: MP3 аудиосы (ағымдық)

en: HTTP Live Streaming playlist
kk: HTTP тірі ағым ойнау тізімі

en: Microsoft ASX playlist
kk: Microsoft ASX ойнау тізімі

en: PSF audio
kk: PSF аудиосы

en: MiniPSF audio
kk: MiniPSF аудиосы

en: PSFlib audio library
kk: PSFlib аудио жинағы

en: Windows Media audio
kk: Windows Media аудиосы

en: Musepack audio
kk: Musepack аудиосы

en: RealAudio document
kk: RealAudio құжаты

en: RealMedia Metafile
kk: RealMedia метафайлы

en: RealVideo document
kk: RealVideo құжаты

en: RealMedia document
kk: RealMedia құжаты

en: RealPix document
kk: RealPix құжаты

en: RealText document
kk: RealText құжаты

en: RIFF audio
kk: RIFF аудиосы

en: RIFF container
kk: RIFF контейнері

en: Scream Tracker 3 audio
kk: Scream Tracker 3 аудиосы

en: MP3 ShoutCast playlist
kk: MP3 ShoutCast ойнау тізімі

en: Scream Tracker audio
kk: Scream Tracker аудиосы

en: VOC audio
kk: VOC аудиосы

en: WAV audio
kk: WAV аудиосы

en: Scream Tracker instrument
kk: Scream Tracker сайманы

en: FastTracker II audio
kk: FastTracker II аудиосы

en: TrueAudio audio
kk: TrueAudio аудиосы

en: Windows BMP image
kk: Windows BMP суреті

en: WBMP image
kk: WBMP суреті

en: Computer Graphics Metafile
kk: компьютерлік графика метафайлы

en: CCITT G3 fax
kk: CCITT G3 факсі

en: G3 fax image
kk: G3 факс суреті

en: GIF image
kk: GIF суреті

en: IEF image
kk: IEF суреті

en: JPEG image
kk: JPEG суреті

en: JPEG-2000 image
kk: JPEG-2000 суреті

en: OpenRaster archiving image
kk: OpenRaster архивтеу суреті

en: DirectDraw surface
kk: DirectDraw жазықтығы

en: X11 cursor
kk: X11 курсоры

en: EXR image
kk: EXR суреті

en: Macintosh Quickdraw/PICT drawing
kk: Macintosh Quickdraw/PICT суреті

en: UFRaw ID image
kk: UFRaw ID суреті

en: digital raw image
kk: өңделмеген сандық суреттер

en: Adobe DNG negative
kk: Adobe DNG негативі

en: Canon CRW raw image
kk: Canon CRW өңделмеген суреті

en: Canon CR2 raw image
kk: Canon CR2 өңделмеген суреті

en: Fuji RAF raw image
kk: Fuji RAF өңделмеген суреті

en: Kodak DCR raw image
kk: Kodak DCR өңделмеген суреті

en: Kodak K25 raw image
kk: Kodak K25 өңделмеген суреті

en: Kodak KDC raw image
kk: Kodak KDC өңделмеген суреті

en: Minolta MRW raw image
kk: Minolta MRW өңделмеген суреті

en: Nikon NEF raw image
kk: Nikon NEF өңделмеген суреті

en: Olympus ORF raw image
kk: Olympus ORF өңделмеген суреті

en: Panasonic raw image
kk: Panasonic өңделмеген суреті

en: Panasonic raw2 image
kk: Panasonic raw2 суреті

en: Pentax PEF raw image
kk: Pentax PEF өңделмеген суреті

en: Sigma X3F raw image
kk: Sigma X3F өңделмеген суреті

en: Sony SRF raw image
kk: Sony SRF өңделмеген суреті

en: Sony SR2 raw image
kk: Sony SR2 өңделмеген суреті

en: Sony ARW raw image
kk: Sony ARW өңделмеген суреті

en: PNG image
kk: PNG суреті

en: Run Length Encoded bitmap image
kk: RLE сығылған растрлік суреті

en: SVG image
kk: SVG суреті

en: compressed SVG image
kk: сығылған SVG суреті

en: TIFF image
kk: TIFF суреті

en: Multi-page TIFF image
kk: Көпбеттік TIFF суреті

en: AutoCAD image
kk: AutoCAD суреті

en: DXF vector image
kk: DXF векторлық суреті

en: Microsoft Document Imaging format
kk: Microsoft Document Imaging пішімі

en: WebP image
kk: WebP суреті

en: 3D Studio image
kk: 3D Studio суреті

en: Applix Graphics image
kk: Applix Graphics суреті

en: EPS image (bzip-compressed)
kk: EPS суреті (bzip-пен сығылған)

en: CMU raster image
kk: CMU растрлық суреті

en: compressed GIMP image
kk: сығылған GIMP суреті

en: DICOM image
kk: DICOM суреті

en: DocBook document
kk: DocBook құжаты

en: DIB image
kk: DIB суреті

en: DjVu image
kk: DjVu суреті

en: DjVu document
kk: DjVu құжаты

en: DPX image
kk: DPX суреті

en: EPS image
kk: EPS суреті

en: FITS document
kk: FITS құжаты

en: FPX image
kk: FPX суреті

en: EPS image (gzip-compressed)
kk: EPS суреті (gzip-пен сығылған)

en: Windows icon
kk: Windows таңбашасы

en: MacOS X icon
kk: MacOS X таңбашасы

en: ILBM image
kk: ILBM суреті

en: JNG image
kk: JNG суреті

en: LightWave object
kk: LightWave объекті

en: LightWave scene
kk: LightWave сахнасы

en: MacPaint Bitmap image
kk: MacPaint растрлық суреті

en: Office drawing
kk: Office суреті

en: NIFF image
kk: NIFF суреті

en: PCX image
kk: PCX суреті

en: PCD image
kk: PCD суреті

en: PNM image
kk: PNM суреті

en: PBM image
kk: PBM суреті

en: PGM image
kk: PGM суреті

en: PPM image
kk: PPM суреті

en: Photoshop image
kk: изображение Photoshop

en: RGB image
kk: RGB суреті

en: SGI image
kk: SGI суреті

en: Sun raster image
kk: Sun растрлық суреті

en: TGA image
kk: TGA суреті

en: Windows cursor
kk: Windows курсоры

en: Windows animated cursor
kk: Windows анимациясы бар курсор

en: EMF image
kk: EMF суреті

en: WMF image
kk: WMF суреті

en: XBM image
kk: XBM суреті

en: GIMP image
kk: GIMP суреті

en: XFig image
kk: XFig суреті

en: XPM image
kk: XPM суреті

en: X window image
kk: X window суреті

en: block device
kk: блоктық құрылғысы

en: character device
kk: символдық құрылғысы

en: folder
kk: бума

en: pipe
kk: арна

en: mount point
kk: тіркеу нүктесі

en: socket
kk: сокет

en: symbolic link
kk: символдық сілтеме

en: mail delivery report
kk: пошта жеткізілгені туралы отчет

en: mail disposition report
kk: пошта жылжытылғаны туралы отчет

en: reference to remote file
kk: қашықтағы файлға сілтеме

en: Usenet news message
kk: Usenet жаңалық мәлімдемесі

en: partial email message
kk: электронды поштаның үзінді мәлімдемесі

en: email message
kk: пошталық мәлімдеме

en: GNU mail message
kk: GNU пошта хабарламасы

en: IGES document
kk: IGES құжаты

en: VRML document
kk: VRML құжаты

en: message in several formats
kk: бірнеше пішімдегі мәлімдеме

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
kk: Macintosh AppleDouble кодталған файлы

en: message digest
kk: мәлімдеме профилі

en: encrypted message
kk: шифрленген мәлімдеме

en: compound documents
kk: құрама құжаттары

en: compound document
kk: құрама құжаты

en: mail system report
kk: пошта жүйесінің мәлімдемесі

en: signed message
kk: қолтаңбасы бар мәлімдеме

en: stream of data (server push)
kk: мәліметтер ағымы (server push)

en: VCS/ICS calendar
kk: VCS/ICS күнтізбесі

en: CSS stylesheet
kk: CSS стильдер кестесі

en: electronic business card
kk: электронды визит карточкасы

en: Turtle document
kk: Turtle құжаты

en: txt2tags document
kk: txt2tags құжаты

en: Verilog source code
kk: Verilog бастапқы коды

en: SystemVerilog header
kk: SystemVerilog тақырыптамасы

en: SystemVerilog source code
kk: SystemVerilog бастапқы коды

en: VHDL source code
kk: VHDL бастапқы коды

en: enriched text document
kk: пішімделген мәтіндік құжаты

en: help page
kk: анықтама парағы

en: plain text document
kk: мәтіндік құжаты

en: RDF file
kk: RDF файлы

en: OWL XML file
kk: OWL XML файлы

en: email headers
kk: пошталық тақырыптамалары

en: rich text document
kk: пішімделген мәтіні бар құжаты

en: RSS summary
kk: RSS жинақталғаны

en: Atom syndication feed
kk: Atom жаңалықтар таспасы

en: OPML syndication feed
kk: OPML жаңалықтар таспасы

en: SGML document
kk: SGML құжаты

en: spreadsheet interchange document
kk: spreadsheet interchange құжаты

en: TSV document
kk: TSV құжаты

en: Graphviz DOT graph
kk: Graphviz DOT сызбасы

en: JAD document
kk: JAD құжаты

en: WML document
kk: WML құжаты

en: WMLScript program
kk: WMLScript бағдарламасы

en: ACE archive
kk: ACE архиві

en: Ada source code
kk: Ada бастапқы коды

en: author list
kk: авторлар тізімі

en: BibTeX document
kk: BibTeX құжаты

en: C++ header
kk: C++ тақырыптама файлы

en: C++ source code
kk: C++ бастапқы коды

en: ChangeLog document
kk: ChangeLog құжаты

en: C header
kk: C тақырыптама файлы

en: CMake source code
kk: CMake бастапқы коды

en: CSV document
kk: CSV құжаты

en: CSV Schema document
kk: CSV сұлба құжаты

en: license terms
kk: лицензиялық келісімі

en: author credits
kk: бағдарлама авторлары

en: C source code
kk: C бастапқы коды

en: C# source code
kk: C# бастапқы коды

en: Vala source code
kk: Vala бастапқы коды

en: OOC source code
kk: OOC бастапқы коды

en: DCL script
kk: DCL сценарийі

en: DSSSL document
kk: DSSSL құжаты

en: D source code
kk: D бастапқы коды

en: DTD file
kk: DTD файлы

en: Eiffel source code
kk: Eiffel бастапқы коды

en: Emacs Lisp source code
kk: Emacs Lisp бастапқы коды

en: Erlang source code
kk: Erlang бастапқы коды

en: Fortran source code
kk: Fortran бастапқы коды

en: Genie source code
kk: Genie бастапқы коды

en: translation file
kk: аудармалар файлы

en: translation template
kk: аудармалар үлгісі

en: feature specification in Gherkin format
kk: Gherkin пішіміндегі функционалды анықтамалар

en: HTML document
kk: HTML құжаты

en: Web application cache manifest
kk: Веб қолданбасының кэш манифесті

en: Haskell source code
kk: Haskell бастапқы коды

en: IDL document
kk: IDL құжаты

en: installation instructions
kk: бағдарламаны орнату нұсқаулары

en: Java source code
kk: Java бастапқы коды

en: LDIF address book
kk: LDIF адрестер кітабы

en: Lilypond music sheet
kk: Lilypond музыка тізімі

en: LHS source code
kk: LHS бастапқы коды

en: application log
kk: мәлімдемелер журналы

en: Makefile
kk: Makefile (жинау файлы)

en: Markdown document
kk: Markdown құжаты

en: Qt MOC file
kk: Qt MOC файлы

en: Windows Registry extract
kk: Windows Registry бөлігі

en: Managed Object Format
kk: Басқарылатын объект пішімі

en: Mup publication
kk: Mup жариялымы

en: Objective-C source code
kk: Objective-C бастапқы коды

en: OCaml source code
kk: OCaml бастапқы коды

en: MATLAB script/function
kk: MATLAB сценарий/функциясы

en: Meson source code
kk: Meson бастапқы коды

en: Modelica model
kk: Modelica моделі

en: Pascal source code
kk: Pascal бастапқы коды

en: differences between files
kk: файлдар арасындағы айырмашылықтары

en: Go source code
kk: Go бастапқы коды

en: SCons configuration file
kk: SCons баптаулар файлы

en: Python script
kk: Python сценарийі

en: Lua script
kk: Lua сценарийі

en: README document
kk: README құжаты

en: NFO document
kk: NFO құжаты

en: RPM spec file
kk: RPM анықтама файлы

en: Sass CSS pre-processor file
kk: Sass CSS препроцессор файлы

en: Scala source code
kk: Scala бастапқы коды

en: Scheme source code
kk: Scheme бастапқы коды

en: Setext document
kk: Setext құжаты

en: SQL code
kk: SQL коды

en: Tcl script
kk: Tcl сценарийі

en: TeX document
kk: TeX құжаты

en: TeXInfo document
kk: TeXInfo құжаты

en: Troff ME input document
kk: Troff ME кіріс құжаты

en: Troff MM input document
kk: Troff MM кіріс құжаты

en: Troff MS input document
kk: Troff MS кіріс құжаты

en: Twig template
kk: Twig үлгісі

en: X-Motif UIL table
kk: X-Motif UIL кестесі

en: resource location
kk: ресурс орналасуы

en: uuencoded file
kk: uuencode кодталған файлы

en: XMI file
kk: XMI файлы

en: XSL FO file
kk: XSL FO файлы

en: iptables configuration file
kk: iptables баптаулар файлы

en: D-Bus service file
kk: D-Bus қызметтік файлы

en: systemd unit file
kk: systemd юнит файлы

en: XSLT stylesheet
kk: XSLT стильдер кестесі

en: XMCD CD database
kk: XMCD CD дерекқоры

en: XML document
kk: XML құжаты

en: XML entities document
kk: XML мәндер құжаты

en: DV video
kk: DV видеосы

en: ISI video
kk: ISI видеосы

en: MPEG-2 transport stream
kk: MPEG-2 көліктік ағыны

en: MPEG video
kk: MPEG видеосы

en: MPEG video (streamed)
kk: MPEG видео (ағымдық)

en: QuickTime video
kk: QuickTime видеосы

en: QuickTime image
kk: QuickTime суреті

en: Khronos texture image
kk: Khronos текстура суреті

en: Vivo video
kk: Vivo видеосы

en: Wavelet video
kk: Wavelet видеосы

en: ANIM animation
kk: ANIM анимациясы

en: FLIC animation
kk: FLIC анимациясы

en: Haansoft Hangul document
kk: Haansoft Hangul құжаты

en: Haansoft Hangul document template
kk: Haansoft Hangul құжат үлгісі

en: MNG animation
kk: MNG анимациясы

en: ASF video
kk: ASF видеосы

en: Windows Media Station file
kk: Windows Media Station файлы

en: Windows Media video
kk: Windows Media видеосы

en: AVI video
kk: AVI видеосы

en: NullSoft video
kk: NullSoft видеосы

en: SDP multicast stream file
kk: SDP мультикаст ағым файлы

en: SGI video
kk: SGI видеосы

en: eMusic download package
kk: eMusic жүктемелер дестесі

en: KML geographic data
kk: KML географилық ақпараты

en: KML geographic compressed data
kk: KML географиялық сығылған ақпарат

en: GeoJSON geospatial data
kk: GeoJSON геокеңістіктік деректері

en: GPX geographic data
kk: GPX географикалық деректері

en: Citrix ICA settings file
kk: Citrix ICA баптаулар файлы

en: XUL interface document
kk: XUL интерфейс құжаты

en: XPInstall installer module
kk: XPInstall орнату модулі

en: Word 2007 document
kk: Word 2007 құжаты

en: Word 2007 document template
kk: Word 2007 құжатының үлгісі

en: PowerPoint 2007 presentation
kk: PowerPoint 2007 презентациясы

en: PowerPoint 2007 slide
kk: PowerPoint 2007 слайды

en: PowerPoint 2007 show
kk: PowerPoint 2007 көрсетілімі

en: PowerPoint 2007 presentation template
kk: PowerPoint 2007 презентация шаблоны

en: Excel 2007 spreadsheet
kk: Excel 2007 электрондық кестесі

en: Excel 2007 spreadsheet template
kk: Excel 2007 кесте шаблоны

en: T602 document
kk: T602 құжаты

en: Cisco VPN Settings
kk: Cisco VPN баптаулары

en: ICC profile
kk: ICC профайлы

en: IT 8.7 color calibration file
kk: IT 8.7 түс баптау файлы

en: CCMX color correction file
kk: CCMX түсті келтіру файлы

en: WinHelp help file
kk: WinHelp көмек файлы

en: binary differences between files
kk: файлдар арасындағы бинарлық айырмашылықтар

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Design_rule_for_Camera_File_system
en: digital photos
kk: сандық фотосуреттер

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Video_CD http://www.herongyang.com/CD-DVD/VCD-Movie-File-Directory-Structure.html
en: Video CD
kk: видео CD

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD-Video
en: video DVD
kk: видео DVD

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Book_(audio_CD_standard)
en: audio CD
kk: аудио CD

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Compact_Disc
en: blank CD disc
kk: таза CD дискі

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD
en: blank DVD disc
kk: таза DVD дискі

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc
en: blank Blu-ray disc
kk: таза Blu-ray дискі

note: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_DVD
en: blank HD DVD disc
kk: таза HD DVD дискі

note: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD-Audio
en: audio DVD
kk: аудио DVD

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc http://www.blu-raydisc.com/Section-13470/Section-13890/Index.html
en: Blu-ray video disc
kk: Blu-ray видео дискі

note: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_DVD http://www.dvdafteredit.com/wiki/The_HVDVD_TS_Folder
en: HD DVD video disc
kk: HD DVD видео дискі

note: see fd.o hal spec
en: e-book reader
kk: электронды кітаптарды оқу құрылғысы

note: see fd.o hal spec
en: portable audio player
kk: тасымалы аудио плеер

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: software
kk: бағдарламалық қамтама

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: UNIX software
kk: UNIX бағдарламасы

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: Windows software
kk: Windows бағдарламасы

note: http://www4.wiwiss.fu-berlin.de/bizer/TriG/
en: TriG RDF document
kk: TriG RDF құжаты

en: Apple Keynote 5 presentation
kk: Apple Keynote 5 презентациясы

en: Amiga disk image
kk: Amiga диск бейнесі

en: Flatpak application bundle
kk: Flatpak қолданбалар дестесі

en: Flatpak repository description
kk: Flatpak репозиторийі сипаттамасы

en: Flatpak repository reference
kk: Flatpak репозиторийіне сілтеме

en: Squashfs filesystem
kk: Squashfs файлдық жүйесі

en: Snap package
kk: Snap дестесі

en: STL 3D model (binary)
kk: STL 3D моделі (екілік)

en: STL 3D model (ASCII)
kk: STL 3D моделі (ASCII)

en: G-code file
kk: G-code файлы

en: Nintendo FDS disk image
kk: Nintendo FDS диск бейнесі
